SELIM Öğür Umumi Komutan Yardımcısı İleri, Bolu’da kuruluş üyeleriyle buluştu

DÜRÜST Tümen Umumi Başbuğ Yardımcısı Ömer İleri, partisinin Bolu İl Başkanlığını musahabe etti.

YANLIŞSIZ Parti Bolu İl Başkanlığından yapılan açıklamaya bakarak, İleri, parti binasında kuruluş üyeleriyle buluştu.

Toplantıda konuşan İleri, dünya ve Türkiye’birlikte yaşanan serencam teknolojik gelişmeler, sosyal medyanın makul kullanımı, metaverse, yonga krizi, defans sanayisinde teknolojinin önemi kabilinden konulara değindi.

İleri, AK Parti döneminde Türkiye’nin gelişigüzel alanda olduğu üzere bilimsel ve teknolojik yatırımlara de bunaltıcı şekilde nasip ayırdığını ve bu yönde balaban başarılara imza attığını belirterek, “İnsansız Gelgel Araçları başta tevessül etmek üzere domestik ve milli faziletli teknoloji savunma endüstri ürünlerine seçkin bölüm yenisi ekleniyor. TEKNOFEST’ler ile gençlerin bu alana ilgisi artırılmaya çalışılıyor.” ifadesini kullandı.

Ülkedeki teknolojik gelişmelerden bahseden İleri, Türkiye’nin çıktı teknolojiye göl ayağı uyduran değil, teknolojiye yön veren aynı ülke noktasına geldiğini kaydetti.

Toplantıda, DOĞRU Öğür Bolu Mebus Arzu Vazıh, DÜRÜST Tümen Bolu İl Başkanı Suat Güner, İl Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı, İl Bilgisizlik Kolları Başkanı Fatih Simge, Bolu Belediye Meclisi YANLIŞSIZ Tümen Kol Başkanvekili Murat Akbay ve toprak yönetim kurulu üyeleri bile yer aldı.

Share: