Şeflere intibak eğitimi

Kütahya Orman Mıntıka Müdürlüğüne bağlı işletme müdürlüklerinde yeni görevlerine başlayan Orman İşletme Şefleri’ne Ilıca Yetişek Merkezi’nde uyma eğitimi verildi.

Orman İdaresi ve Planlama, İşletme ve Pazarlama, Silvikültür, Ağaçlandırma ve Etüd Proje, Orman Zararlıları ile Mücadele, Makine İkmal, İzin İrtifak, Ekosistem Hizmetleri, Orman-Köy İlişkileri, Mali İşler, Hikmet Sistemleri, Personel ve Ünsiyet Müşavirliği konularında ait Büro Müdürleri eliyle İşletme Şeflerine eğitimler verildi.

Mesleğe dair bilcümle konulara istinas gayeli yapılan ve 2 dönme süren eğitimlerde, ileride yaşanabilecek olaylar karşısında yapılacaklar için bilgiler verildi, sorular yanıtlandı.

İntibak Eğitiminde İşletme Şefleri ile tıpkı araya gelen Toprak Müdürü Birol Dündar; çok özel ve lahut aynı meslek olan Ormancılığın, sizin gibi gençlere teslim edilecek olması bizleri gururlandırıyor diye başladığı konuşmasında; ormanı, çevreyi, doğayı dost ve koruyan tıpkısı zamanda meslek olarak ta bunu seçen efrat olarak, sunma iyisini, en güzelini yaparak, mesleğinizi bildirme mebzul şekilde külah edeceğinize inanıyorum dedi. Eğitimlerin hayır olduğuna inandığını belirten Mıntıka Müdürü Dündar, bilcümle İşletme Şeflerine sükse ve kolaylıklar diledi.

İntibak Eğitimlerine; Kesim Müdürü Birol Dündar, Mıntıka Müdür Muavini Halil Karademir, Ofis Müdürleri ve İşletme Şefleri katıldı. – KÜTAHYA

Share: