Saylav Aydemir “Bu sene çiftçimizin yüzü gülüyor”

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir Manyas ilçesi ve kırsal mahallelerini ziyaretinde bu yıl çiftçinin mahsul ve fiyatlardan yüzünün güldüğünü söyledi.

Saylav Pakize Mutlu Aydemir Manyas’ta SELIM Tümen kaymakamlık başkanı Yücel Günay ve partililer tarafından karşılandı. Bire Bir süre tümen binasında partililer ile sohbet eden Bahtiyar, Manyas’ta doğal gaz çalışmalarına önümüzdeki Ilk Teşrin ayında başlanacağı müjdesini verirken, partililer buğday birlikte olduğu kabil çeltikte da Arazi Mahsulleri Ofisinin kurum yapmasını istediler. Tarım ve Orman Bakanına konuyu ileteceğini söyleyen Mebus Mutlu “Esbak Erdek ilçemizdeydim bugün buradayım, çiftçimizin yüzü gülüyor. Sayın Cumhurbaşkanımız ilkin buğday başlamak üzere ürünlere güzel fiyatlar verdi. Bu açıdan çiftçimiz mutlu, inşallah henüz bereketli olacağız. Bütün amacımız ülkemizin ilişki, el birliği içerisinde kudretli çalışmalara imza atmaktır. Tığ milletimize inanıyor ve güveniyoruz” dedi.

Partililere umumi seçimler üzere sahaya inmelerini, vatandaşla benzeri görüşmelerini ve onları dinlemelerini başvuru etti. Çıkışta esnafla selamlaşan Aydemir daha sonraları Ilçebay Koray Polat’i makamında görüşme etti. Ilçebay Çelik ile ayrımsız müddet mülaki Milletvekili Pakize Bahtiyar Aydemir, ilçede yapılan çalışmalar, yatırımlar ve yapılacak olan Hükümet konağı ve sayrılarevi projeleri üzerine düşünce alışverişinde bulundular. – BALIKESİR

Share: