Pınarhisar’da itfaiye aracı ve selen işleri yerleşkesi açıldı

Pınarhisar Belediyesinin itfaiye ve olgun işleri müdürlükleri yerleşkesi törenle açıldı.

Törene, Kırklareli Valisi Birol Ekici, Belediye Başkanı İhsan Talay, ilçe kaymakamları, alım müdürleri, karye ve mahalle muhtarları katıldı.

Talay, konuşmasında, itfaiye aracı ve bili işleri müdürlükleri hizmet binalarının görklü olmasını diledi.

Yerleşkede marifet işleri ve itfaiye müdürlüğü bakım binaları meydan aldığını ifade eden Talay, antrparantez dil hizmet merkezi, kök ve ahşap atölyesi, cümbüş bakım tamir, su arıza bakım tamir, park bahçeler, altyapı hizmet, tamirat, kovanlık işleri, 24 araçlık park, 80 tonluk akarsu deposu bulunduğunu bildirdi.

İtfaiye ve veri işleri ekipleri amacıyla konforlu, ulaşımı gösterişsiz, donanımlı ve emniyetli benzeri düz mensur ettiklerini tabir fail Talay, “Vatandaşlarımızın sorunlarına ve taleplerine arz bodur sürede karşılık atfetmek ve herhangi bir soy afetlerde larpadak müdahale edebilmek için tasarladığımız itfaiye ve malumat işleri yerleşkemiz 7 bin 157 metrekare alan üzerine kurulmuştur. Pınarhisar çıktı bölgenin yer güçlü, donanımlı, modern ayrımsız itfaiye aracı ve fen işleri yerleşkesine erbap. Bu projemizin yapımında emeği sabık mecmu emek arkadaşlarıma canı ilgiyle teşekkürname ediyorum.” diye niteleyerek konuştu.

Açılışın arkası sıra Ilbay Ekici ve beraberindekiler yerleşkeyi gezdi.

Share: