Özel kol tek bire bir detaydan gerçeği ortaya çıkardı! Dövizci cinayetinin zanlısı yakalandı

Geçmiş, Antalya’da misil kenarında park halindeki otomobilin çoban koltuğunda kanlar içindeki kişiyi görenler durumu 112 Acil Davet Merkezi’ne bildirdi. İhbar üzerine fenomen hesabına gelen cingöz ve afiyet ekipleri, boğazı kesilen gezici dövizci Ramazan Kırınfil’in (45) hayatını kaybettiğini belirledi.

PARALARIN ÇALINDIĞI TESPİT EDİLDİ

Evli ve 3 çocuk babası Ramazan Kırınfil’in cansız bedeni müddeiumumilik ve fenomen yeri tetkik ekiplerinin çalışmasının arkası sıra morga kaldırıldı. Açacak içerisinde bulunan benzeri cirim döviz ise kurnaz ekipleri marifetiyle incelemeye makbuz. Araç otoparka çekilirken, jandarma dövizleri alıp kaçan şüpheliyi hissetmek amacıyla iş başlattı.

6 SAATLİK ANALIZ YAPILDI

Olayla ilişkin olarak İl Açıkgöz Komutanlığı eliyle hususi ekip kuruldu. İstihbarat, JASAT, KOM ve Kalıp Cingöz Karakol Komutanlığına merbut Olay Yeri İnceleme timlerinin yürüttüğü araştırmada 24 ayrımlı kameradan 6 saatlik yapılan çözümleme ve maktul Kırınfil’in cep telefonu incelendi.

ÖZEL EKİP KANLI ISLAK MENDİLE KADAR TESPİT ETTİ

Kırınfil’in telefonla son görüştüğü şahsın Ramazan A. (22) olduğu tespit edildi. İfadesi alınan Ramazan A.’nın çatışık ifadeleri üzerine aracında yapılan aramada çağ lekeleri ve bıçak tayin edildi. Araştırmalarını sürdüren ekipler, kıya şüphelisinin evinde dahi üzerinde zaman lekesi mevcut giyim kuşam ve bu lekeleri gidermek amacıyla kullandığı sulanmış mendili ele geçirdi. Kıya zanlısının sürekli aptal oynadığı ve dövizciden duruluk açıklık takanak dünyalık istediği öğrenildi. Ramazan A., Kemer Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile gözaltına alındı.Share: