Mebus İshak Gazel: “Cumhurbaşkanımız Kütahya’dan memnun ayrıldı”

AK Öğür Kütahya Mebus İshak Gazel, köy muhtarlarıyla danışma ve istimara toplantısı düzenledi.

Belediye toplumsal Tesisleri’ndeki yemekli toplantıya DOĞRU Öğür Format İlçe Başkanı İsmail Edvar Bayırcı, SELIM Öğür Kütahya İl Cahillik Kolları Başkanı Usame Doğan, Tarz İlçe Köy Muhtarları Derneği Başkanı Hasan Demir ve Kütahya merkeze bağlı köylerin muhtarları katıldı.

Gazel, Türkiye’nin büyümeye bitmeme ettiğini enflasyonun dahi hızlı benzeri şekilde düşeceğini dile getirdi.

AK Fırka’ye verdikleri destek ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kütahya mitingi üzere çok çalışmalarından yağlık köy muhtarlarına teşekkürname eden Milletvekili İshak Gazel, “29 Ağustos’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Kütahya’da konuk ettik. Bu mitinge köylerimizden çok şişman ayrımsız destek oldu. Rastgele köyümüzden neredeyse fazla kalktı. Bunun amacıyla karye muhtarlarımız çok şişman benzeri çaba sarfiyat ettiler, ben sizin gelişigüzel birinize teker tekerlek teşekkür ediyorum. Kütahya’dan sonradan Afyon mitingine birlikte katıldım. Cumhurbaşkanımız Afyonkarahisar’bile 4-5 öğün Kütahya’de ki mitingden ve kalabalığından bahsetti. Cumhurbaşkanımız’ın Kütahya mitinginden mutlu olduğu ve hangi kadar neşelendiği temas halinden galiba oluyordu” ifadelerini kullandı.

Köylere yatırımların atiklik kesmeden sürdüğü kaydeden Gazel, “Biz Kütahya’da muhtarlarımız ile birlikte faal tıpkısı şekilde çalışıyoruz. Köylerimizdeki muhtarlarımız İl Özel İdaresi kanalıyla projelerini bize iletiyorlar. Projelerin gerçekleştirilmesi amacıyla çalışıyoruz. SELIM Fırka iktidara gelmeden evvel birçok köyümüzün kanalizasyondan içmece suyuna kadar bire bir sürü ihtiyacı vardı. Köylerimizin lağım döşemi, posta ve içmece suyu ihtiyaçlarını çözüyoruz. Seçme sene KÖYDES projesine ayrılan bütçe artıyor. Köylerimizin hep ihtiyaçlarını ortadan kaldırmayı hedefliyoruz” diyerek konuştu. – KÜTAHYA

Share: