Martir ailelerine hakaret eden Lütfü Türkkan ile aynı kareye girmeyi reddetti

Kocaeli’de düzenlenen kahvaltı etkinliğinde AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, martir ailelerine taşlama etmesiyle gündeme mevrut İYİ Parti Saylav Lütfü Türkkan ile aynı karede olmayı reddederek şişko ışık çekimine katılmadı.

Kocaeli’de Marmara Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İş Adamları Derneği (KAISİAD) eliyle kahvaltı programı düzenlendi. Programa YANLIŞSIZ Fırka Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Cemil Kumarhane, CHP Saylav Tahsin Tarhan, İYİ Fırka Milletvekili Lütfü Türkkan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Yaşar Görmek, belediye başkanları ve çokça sayıda çağrılı katıldı.

Konuşmalar yapıldıktan sonra şişman foto çekimine Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun katılmaması ilgi çekti. Katırcıoğlu’nun martir ailelerine taşlama etmiş tıpkısı şahısla benzeri kareye çalmak istemediğini söyleyerek Lütfü Türkkan’ın yer aldığı karede olmayı reddettiği öğrenildi. Öte yandan, izlence boyunca Katırcıoğlu’nun Türkkan ile on paralık bir masada oturmadığı görüldü. – KOCAELİ

Share: