Manisa’da motosikletler çarpıştı: 1 ölmüş, 2 ciddi çorlu

Manisa’nın Salihli ilçesinde 2 motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen kazada Taytan Zümrüt Cami imamı hayatını kaybederken, torunu ve ayrıksı motor sürücüsü bunaltıcı yaralandı.

Kaza, Salihli’nin Taytan Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak, Dombaylı Mahallesi istikametinden, Taytan Mahallesi istikametine revan A.G.(49) yönetimindeki 35 EHB 28 plakalı motosiklet ile Ramazan Dalkılıç(59) irsal ve idaresindeki 45 SC 0331 plakalı motosiklet mahalle içerinde çarpıştı. Çevredekilerin ihbarı konusunda kaymakamlık namına afiyet ve jandarma ekipleri sevk edildi.

Kazada 2 motor sürücüsü ile 45 SC 0331 plakalı motosiklette arızi konumunda bulunan Alparslan D.(8) yaralandı. Yaralılar ilk müdahalenin peşi sıra Çap ve Özel Medigüneş Hastanesine kaldırıldı. Salihli’deki ilk tedavisinin peşi sıra Manisa Kent Hastanesine irsal edilen sürücülerden Ramazan Dalkılıç, tam müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Motosiklette arızi konumunda kâin ve dokunaklı yaralanan 8 yaşındaki Alparslan D. ile diğer motor sürücüsü A.G.’nin, Manisa Mehabet Bayar Üniversitesi Hafsa Odalık Hastanesine sevk edildiği öğrenildi.

Kaza ile ilişik sormaca başlatılırken, hayatını kaybeden 3 bala babası Ramazan Yalın Kılıç’ın Taytan Zümrüt Cami imamı olduğu ve kısaca 15 yıldır fariza yaptığı öğrenildi. – MANİSA

Share: