Manisa fen: Turgutlu Belediyesi, Utku Bayramı, Güz ve Halas Şenlikleri’nde Çocukları Unutmadı

Turgutlu Belediyesi aracılığıyla düzenlenecek olan Galibiyet Bayramı, Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenlikleri’nde torunlar bile unutulmadı. Turgutlu’bile 1 Eylül Dünya Sulh Haset, Almila’nın sponsorluğunda çocuklara yönelik hususi etkinliklerle kutlanacak.

Turgutlu Belediyesinin 30 Ağustos-7 Ilkgüz 2022 tarihleri arasında düzenleyeceği Zafer Bayramı, Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenliklerinde 1 Eylül Acun Barış Haset’ne özel tıpkı programla çocuklarla alay malay kutlanacak. Almila Acun Hazar Haset etkinlikleri, değişik ödüllerin takdim edileceği resim yarışmasıyla başlayacak. Program, Çizmeli Pisik Müzikali ve arkası sıra Ekip Aynı Eylül Bala Korosu ve Çalgı Grubu’nun performansıyla bitmeme edecek.

Almila Acun Barış Haset etkinlikleri, 1 Ilkgüz Perşembe haset 15 Temmuz Demokratlık Şehitleri Alanı’nda gerçekleşecek. Resim Yarışması 17.00-18.00 saatleri beyninde yapılacak. Çizmeli Kedi Müzikali saat 20.30, Ekip Bire Bir Ilkgüz Çocuk Korosu ve Müzik Grubu ise 21.30’da izleyiciyle buluşacak.

Turgutlu Şehremini Gösterişli Atak, “Galibiyet Bayramı, Güz ve Kurtuluş Şenliklerimizde bu yıl birlikte çocuklarımızı unutmayarak onlara hususi aynı izlence hazırladık. Almila işletmesinin katkı ve destekleriyle düzenleyeceğimiz etkinliklerimizde bire bir zamanda geleceğe ve barış yoğun günlere dayalı dileklerimizi dahi paylaşacağız. Almila Dünya Barış Günü Etkinliklerimize tamlık çocuklarımızı ve ailelerimizi çağırma ediyorum” dedi.
Share: