Malatya İdman Yurdu’ndan para aktarımı atağı

Lehçe Tor Futbol Ligi’nde (BAL) Malatya’yı temsil eden Malatya İdman Yurdu aktarma atağı yaparak, dış transferde 10, çöz transferde ise 7 futbolcuyla kesim imzalandı.

Transferle ilişkin adına açıklama işleyen Malatya İdman Yurdu Sportif Direktörü Ermiş Yiğit, güzeşte sezonlarda yaptıkları başarıların devam etmesi ve kurumsal yerine gelecek adına akva ayaklar ile başvurmak hesabına kurnaz davrandıklarına dikkat çekerek, beceri mesul Tuncay Selçuk ve yardımcı antrenörler Bedrettin Bulguru, Cuma Namazı Nasır ve Kaleci Antrenörü Önder Biçer nezaretinde kullanılmamış sezona hazırlıklarının devam ettiğini bildirdi.

BAL Ligi’nde iddialı olan Malatya İdman Yurdu bu mevsim amacıyla aut transferde, Şanlıurfa Viranşehirspor’dan Burkay Ahmet Yazar, Ulubey Belediyespor’dan Furkan Pekşen, Isparta 32 Emre Spor’dan Sezer Dol, Dersim Spor’dan Mehmet Demin, Gazinatep FK’dan Mushap Çelik, Bakir Malatyaspor’dan Yusuf Aslanargun ve Yusuf Erdoğan, Sarıçam Kürkçüler Spor’dan Hakan Selçuk, Şanlıurfaspor’dan Samet Güdücü, Malatyaspor’dan Aykut Kar, iç transferde ise İsmail Yağız, Serkan Bakımsız, Bahir Yaygı, Salih Özkul, İbrahim Öztürk, Mehmet Zincirkıran ve Batuhan Polat ile anlaştı. – MALATYA

Share: