Lider Marka İQOS

Elektronik sigaralar giderek daha popüler hale geliyor ve halktan büyük ilgi görüyor. Sigaraya karşı daha sağlıklı ve daha iyi bir alternatif olarak kabul edilirler.

Elektronik sigaranın avantajları, sigaraya göre daha az zararlı bir alternatif olması, çok daha az koku vermesi ve geride kül bırakmamasıdır. Kolaylık sağlamak için farklı modeller sunan birçok marka vardır, bu nedenle ihtiyaçlarınıza uygun bir tane bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Lider bir marka olan IQOS, e-sigara dünyasına yeni eklenen bir markadır. Yanıcı sigaralar gibi katran veya kanserojen madde üretmediği için üreticisi tarafından “dünyanın en iyi sigarası” olarak adlandırılmıştır.

Juul, meyveli tatlar gibi nişleri veya hatta naneli çikolatalı kek tatlandırıcıları gibi daha egzotik seçenekleri hedefleyen çok çeşitli tatlar sunan bir başka lider markadır. Diğer popüler modeller arasında 2018’de piyasaya sürülen ve geleneksel yanıcı sigaralardan on kat daha fazla buhar sunan iQOS Terea ve iqos il yer alıyor.

Elektronik sigara sektörü hızla büyüyor. 2016 yılında, e-sigara ve kişisel buharlaştırıcıların küresel satışları, 2017’de tahmini %30’luk bir büyüme ile 7,7 milyar ABD dolarına ulaştı.

Elektronik sigaraya artan taleple birlikte İsveç gibi Avrupa ülkeleri; Fransa, İsviçre; İngiltere; ve İrlanda satışlarını tamamen yasakladı. Ve ABD Gıda ve İlaç İdaresi, 2022’de mentol dışındaki tatlandırıcıları yasaklayarak sektörü düzenleme planlarını açıkladı.

Bu, işletmelerin, ürünlerinin sürekli değişen bu alandaki en son gelişmelerden haberdar olmasını sağlamak için etkili pazarlama stratejilerine ihtiyaç duyduğu anlamına gelir.

IQOS Iluma prime, daha yoğun bir vaping deneyimi sağlayarak kullanıcıların sigara veya diğer tütün ürünlerinden elektronik sigaraya kolaylıkla ve keyifle geçiş yapmasına yardımcı olan devrim niteliğinde yeni bir cihazdır. IQOS terea‘nın benzersiz ısıtma sıcaklığı, 400 santigrat dereceye kadar ulaşır – elektronik sigara için yeterlidir, ancak tütün yakmaz – bu nedenle, kullanıcıların hiç duman olmadan eksiksiz bir tütün içme deneyimi elde etmelerine yardımcı olur.

Elektronik sigaralar, tütünün zararlı etkileri olmadan nikotini vermenin harika bir yoludur. Birçok faydası nedeniyle hem sigara içenler hem de içmeyenler arasında popülerlik kazanıyorlar.

Son birkaç yılda, e-sigara endüstrisi, pazar büyüklüğü ve ürün yeniliği açısından çok değişiklik gördü. Sonuç olarak, tüketicilerin ilk elektronik sigaralarını satın almak veya yeni bir modele geçmek için dışarı çıktıklarında nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda eğitilmeleri önemlidir. Bu makale tam da bunu yapmayı amaçlamaktadır.

IQOS, sektörde dalgalar yaratan çok popüler bir e-sigaradır. Bu yazıda, IQOS’u diğerlerinden neyin farklı kıldığını ve onu neden bir sonraki elektronik sigara cihazınız olarak düşünmeniz gerektiğini tartışacağız. Daha sonra, bu ürün serisinde kullanılan donanım, yazılım ve buharlaştırıcılar hakkında geniş bilgi ile IQOS’un avantajlarını tartışır.

Juul, son yıllarda dalga yaratan bir başka popüler e-sigaradır.

Share: