Kütahya haberleri | Eğitim Bilimi-Ayrımsız-Sen Kütahya 1 No’lu Şube’de Umumi Kurul heyecanı

– Eğitim-Aynı-Sen Kütahya 1 No’lu Bölüm’de Umumi Asamble heyecanı

KÜTAHYA – Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bilimi-Tıpkısı-Sen) Kütahya 1 No’lu Ofis’nin 7. Mahdut Umumi Yerleşmiş’nda kâin başbuğ Fatih Köse cüret tazeledi.

Belediye Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen kongreye YANLIŞSIZ Parti Kütahya Milletvekilleri İshak Gazel ve Ahmet Tan ile AK Parti İl Başkanı Mustafa Önsay, Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmayan, Terbiye-Bir-Sen Genel Başbuğ Yardımcısı Şükrü Kolukısa ve sendika üyeleri katıldı.

Umumi Asamble öncesi aynı enformasyon özne Eğitim Bilimi-Tıpkısı-Sen Kütahya 1 No’lu Bölüm Başkanı Fatih Köse, “Bundan 4 sene geçmiş bu salonda yaptığımız umumi kurul ile göreve gelmiştik. Geçen 4 sene içerisinde yönetimimiz ile birlikte hem milli terbiye camiamız ile, iklim başkanımız ile, yerel yönetim ve mülki idare ile, sivil cemiyet örgütlerimiz ile kalifiye işbirlikleri kurarak erdemliler hareketini yerine deklare etmek amacıyla çabaladık. İmkan dairinde sendika çalışanlarımızın sıkıntılarını halletmek amacıyla çabaladık. Türlü etkinlik ve programlar sendikal faaliyetlerimizi yürütürken imkan çerçevesinde sendika binamızı yenilemekte bizlere nasip oldu. Esasen 30 almanak tecrübeye cemaat yönetimimizden Hıdır Yıldırımın kaleminden Yetişek Bire Bir Sen Kütahya Şubesi’nin 25 yılı adlı tıpkı pusula çalışmamızı meydana getirdik. Fariza süremiz boyunca 30 yıllık sendika faaliyetlerimizde görev almış misil arkadaşlarımız üzere benzeri vefa gecesi düzenledik. Gene bu dönemde dünya yabanlık tarihinde ender tanıdık tıpkı salgın ile mücadele ettik. Gâh ayrıksı sendikalar gibi üyelerine görevden elbette kaçılırı anlatmadığımız kabilinden biz erdemliler hareketinde görev bilip vefa destek grupları ile birlikte Memur-sen ve zir sendikalarımız ile gelişigüzel destek verdik milletimizin yanında olduk. Teşkilatlanma olarak zirveye ulaştığımız bu 4 yıl hepimiz için gösterişli geçti. Bu 4 yılda bizlere destek veren yönetimime, çekicilik temsilcilerimize avrat koca herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Yıpranmamış dönemde fariza kayran arkadaşlarıma muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Genel Kurulda Milletvekilleri Gazel ve Fecir ile YANLIŞSIZ Parti İl Başkanı Önsay ve Eğitim Bilimi-Benzeri-Sen Umumi Başkan Yardımcısı Kolukısa bile birer müracaat yaparak, Komutan Köse ve yeni oluşan yönetim kurulu üyelerine başarılar dilediler.

Terbiye-Bire Bir Sen 1 No’lu Şubesi’nin 7. Çarpık Çurpuk Umumi Oturmuş sonrası Umumi Heyet Fatih Köse (Başbuğ) Serdar Değer, Süleyman Maraşlı, Fazlı Karabulut, İbrahim Zatürre, İhsan Bozdağ ve Oğuzhan Yıldız’dan oluştu.

Share: