Koca Arkadaşı Tehditler Savurdu

Kaynak alınmamasını talip Melisa Aslı Iğ, iki saat süresince kaçış yolu aradı.

TEHDİTLER SAVURDU

Bire Bir meydanlık muhabirlerin yayına gelen Pamuk’un eş arkadaşı, muhabirlere tehditler savurdu. “Siz kimsiniz”, “Burada fon alınmayacak” ve “Yiyorsa çekin” kadar cümleler kuran Melisa Aslı Iğ’un arkadaşı, bu tehditler serencam vermeyince çareyi oyuncuyu civar kapıdan çıkarmakta buldu.

Pamuk, çıkışta sorulara yanıt vermeden taksiye binerek mekandan ayrıldı.

MELİSA BIRINCIL CEHRE KİMDİR, BIRÇOK YAŞINDA, NERELİ?

Yüzü Sıcak aktör Melisa Aslı Pamuk 14 April 1991 tarihinde Haarlem’de dünyaya geldi. Türk asıllı, Hollanda vatandaşı olan oyuncu Hollanda’da yaşadığı dönemde Amsterdam Üniversitesi’nde Ruh Bilimi eğitimine başladı fakat Miss Turkey yarışmasına katılmasının arkası sıra okulunu dondurdu.

Modelliğe on dört yaşında iken başlayan Melisa Aslı Cehre, 2011 yılında gerçekleşen ve L’Oréal Paris sponsorluğunda FOX ekranlarında yayınlanan yarışmaya katıldı. Sunturlu ouncu, finali 3 Haziran 2011’de İstanbul’da gerçekleşen Miss Turkey yarışmasında birinciliğe layık görüldü.

Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması’nda birincilik elde eden Iğ, Miss Turkey 2011 tacını ayrımsız önceki yılın birincisi olarak maruf Sır Memiç’ten aldı. Konkur organizasyonunun format değişikliği kararı ile Türkiye’yi 2011 yılının Eylül ayında Brezilya’nın São Paulo şehrinde planlı Miss Universe (Kainat Görk Yarışması)’te baziçe etti.

Daha sonraları katıldığı Best Misal of Turkey (Türkiye’nin yeryüzü ferah mankeni) ismindeki yarışmada 2009 yılında Gelecek Vadeden Dublör unvanı kazandı. Kalburüstü aktör Melisa Aslı Pamuk, doğacak seviyede Türkçe, İngilizce, Felemenkçe, Almanca ve mutedil seviyede Fransızca konuşabiliyor.

MELİSA BIRINCIL PAMUK’UN AZAMET ALDIĞI DİZİLER VE FİLMLER

2004 : Dat zit wel snor : Hayal

2012 : G.D.O. KaraKedi : Elmas

2012-2013 : Düzlük Asuman Aşk : Amor

2014 : Kurt Seyit ve Şura : Ayşe

2014 : Seçkin Sevi Bire Bir Veda : Azade

2014-2015 : Lan İstanbul : Zeynep

2015-2017 : Kara Sevda : Asu Kozcuoğlu

2018-2019 : Çarpışma : Cemre Gür

2020 : Kullanılmamış Sahn : Yasemin Karatan

Share: