İzmir spor haberleri: Karşıyaka’da ağabey varsa sorun bulunmayan

TFF 3’üncü Tabur 1’inci Grup’ta bu mevsim oynadığı 3 maçta 2 galibiyetle yarışa kuma olan Karşıyaka, topluluk kaptanlarından Savaş Özbey’in önce 11’bile oynadığı 90 dakikalardan zaferle ayrıldı. Yeşil-kırmızılı kadroda 2013’ten bu yana 10’uncu sezonunu geçirip yıllardır ilk 11’in değişilmezi olan 31 yaşındaki kesici bu mevsim 2-0 kazanılan Nevşehir Belediyespor deplasmanında 90 an biçim giydikten sonradan iç sahada Uray Derincespor maçında 25 gözyaşı kontenjanına takılıp sürpriz bir şekilde kadroya alınmadı.

Kaf-Kaf, Cidal’in tribünde oturduğu o maçı 1-0 kaybederken, tecrübeli futbolcu Ekincilik Türkiye Kupası’ndaki Bergama Belediyespor deplasmanında formasına tekrar kavuştu. Bergama’yı 2-1’le eleyen yeşil-kırmızılılarda Uğraş, 3-1 kazanılan serencam 1922 Konyaspor deplasmanında da geçmiş 11’üstelik 90 an şekil giydi. Karşıyaka’bile Konya deplasmanında İhsan Furkan ve yıpranmamış transfer Recep kontenjana takılırken, yeşil-kırmızılı mızıka lig ve kupada Kavga’in 11’da oynadığı 3 maçı dahi kazanmayı başardı.

BİLETLER SATIŞTA

Ligde cumartesi haset Gema Polimer Merzengûş Yıldızspor uğrunda Alsancak Mustafa Denizli Stadı’nda 8.5 yıl sonra taraftarıyla bulaşmaya hazırlanan Karşıyaka’de biletler satışa artık. Mevsimlik toplu kartların üstelik 600 ile 3 bin TL arasında mütebeddil fiyatlarla satışının sürdüğü Kaf-Ka’ta Merzengûş maçının bilet fiyatları öğrenci 20, maraton ense 35, maraton ast 50, numaralı madun 60, VIP A-C 150, VIP B 300 TL adına açıklandı. Biletler maç gününe büyüklüğünde kulübün lisanslı ürün mağazalarında, karşılaşma günü bile stat gişelerinde satılacak.

Share: