İSTANBUL-KÜÇÜKÇEKMECE’DE OTOMOBİLE ÇARPAN HAFİF TİCARİ ÇEVIRGEÇ FIRINA GİRDİ

KÜÇÜKÇEKMECE’de evvel otomobile çarpan hafif ticari açacak ardından fırına girdi. Kazanın ardından çıkan kavgada 3 güç yaraland. O anlar düzenlilik kamerasına yansıdı.

Fenomen, saat 15.30 sıralarında Kanarya Mahallesi’nde yaşandı. Sokağın kesiştiği noktada otomobille çarpışan hafif ticari kurgu, sürücüsünün kontrolünü kaybetmesiyle fırına girdi. Kazanın ardından fırındakiler tepki gösterince ağız dalaşı daha çok. Bunun üstüne belli belirsiz ticari aracın sürücüsü, arkadaşlarını arayarak arkalama istedi. Olay hesabına gelen sürücünün arkadaşları ise cidal çıkardı. Bu tam 3 can yaralandı. İhbar üstüne olay yerine polis ve sağlık ekipleri atıf edildi.

Kavgada hafif şekilde yaralanan 3 can, keyif ekipleri yoluyla kontrolden geçirildi. Kavgaya karışanlar polis vasıtasıyla gözaltına alındı. Kaymakamlık ve cenk anları ise güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı. Görüntülerde, belli belirsiz ticari aracın otomobile çarptıktan sonradan fırına girmesi ve peşi sıra sâdır çarpışma ile fenomen hesabına gelenlerin çabucak fırına yönelmeleri saha aldı.

Share: