Isparta haberleri! Suluova TSO Başkanı Turgut Aksu cüret tazeledi

Suluova Ticaret ve Endüstri Odası (TSO) Başkanı Turgut Katarakt, oda üyelerinin güvenini tazeleyerek baştan başkanlığa seçildi.

Suluova TSO üyelerinin yeniden farklılığını gösterdiğini tamlayan Turgut Katarakt, “Bizlere teveccüh göstererek fiks menü, bir tane vücut, topyekün bağlantı el birliği ve beraberlik içerisinde Suluova sevdalıları kendisine bizleri desteklemişlerdir. Bu sorumluluğun farkındayız. Eskimemiş seçilen sedir üyesi arkadaşlarımızla ilçemiz ve üyelerimiz üzere çıktı hız göstererek çalışacağız” dedi.

Paylaşımcı ve sorun çözme odaklı olmaya çalıştıklarına aksan özne Katarakt, “Siz esnaflarımızın gereksinimlerin hangi olduğunu anlayan deneyim ve birikimlerimizle yanınızda olmaya çalıştık. Ön ülke ve ilçelerle, odalarla müzakere süresince kendisine projelerini ilçemize uyarlamanın hesaplarını yaptık” diyerek konuştu.

Özellikle yıpranmamış dönemde çığır grubundaki üyelerle bildirişim halinde olacaklarına değinip kullanılmamış iş arkadaşlarına seslenen Suluova TSO Başkanı Katarakt, “Sizlere yersiz istem, sevgili ve önerileri bizlere aktarmanızı, Suluova’ya ve odamıza katkı sağlayacağına inandığınız projeleri bizlerle paylaşmanızı istiyoruz. Bölgemiz için yararlı olacağına inandığımız projelerin hayata geçirilmesi için bilcümle birlikte çalışırsak müspet sonuçlar alacağımıza içtenlikle inanıyorum” şeklinde konuştu. – AMASYA

Share: