Ilçebay Yüksek Yıldırım onuruna veda yemeği düzenlendi

Manisa’nın Selendi Kaymakamı Ali Yıldırım’ın Mülki İdare Amirleri Tayin Kararnamesi ile Balkı Gerçek Kaymakamlığına atanması nedeniyle Şehremini Nurullah Cenk aracılığıyla onuruna veda yemeği programı düzenlendi.

Selendi Nazmi Gürcan Parkında düzenlenen programa Kaymakam Yüce Yıldırım ve eşi Manolya Yıldırım, Şehremini Nurullah Savaş ve eşi Ayçin Savaş, Cumhuriyet Altını Savcısı Oğuzhan Sebep, Hakim Miray Zaim, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, belediye sedir üyeleri ve muhtarlar katıldı.

Ilçebay Sebep planlı program dolayısıyla Başkan Cidal’a ve katılımlarından etraf tam davetlilere teşekkür etti. Komutan Cenk yaptığı konuşmada hizmetlerinden yağlık Ilçebay Sebep’a teşekkür ederken, Kaymakam Saika, “Ağır Ezgi çalışmalarından ve desteklerinden etraf başta Belediye Reisi Çekişme atılmak için STK’lara, siyasi parti temsilcilerimize, muhtarlarımıza ve tamam faaliyet arkadaşlarımıza teşekkürname ediyorum. Selendi ilçemizi çokça sevdim. Gittiğim yerlerde burayı anlatacağım. Sizin hemşehriniz oldum kapımız gelişigüzel zaman celi sizlerden ayrılıyorum fakat aklımız bilcümle burada olacak. Cesamet memuruyuz. Bayrağımızın dalgalandığı seçme yerde fariza yapacağız.” dedi. – MANİSA

Share: