Icra Vekili Akaret ve beraberindeki TSK kumanda kademesi Isparta’da ziyaretlerde bulundu

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akaret ve beraberindeki TSK kumanda kademesi komandolarla karavanadan kemirmek yedi, Isparta Valiliğini ve Belediyeyi ülfet etti.

Akaret yanı sıra Erkânıharbiyeiumumiye Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Yağız Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa Avsever, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment Tatlıoğlu ve Albeni Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Atilla Gülan ile Terörizmle Savaş Terbiye ve Manevra Merkezi Komutanlığı’nda katıldığı mezuniyet töreni sonrasında kışladaki yemekhaneye geçti.

Okunan kemirmek duasının ardından komandolarla karavanadan kemirmek yiyen Akar, daha bilahare beraberindeki TSK kumanda kademesi ile Isparta Valiliğine geçti. Ilbay Münevver Baruş’tan kentteki çalışmalara ilgilendiren bilgi alan Akaret’ın tıpkısı ahir durağı Isparta Belediyesi oldu. Şehremini Şükrü Başdeğirmen’i görüşme fail Akaret, AK Öğür ve MHP iklim başkanlıklarına de gitti.

Tarihi Üzüm Çarşısı ve Mimar Sinan Caddesi’ndeki esnafı bile gezen Icra Vekili Akar’a vatandaşlar kırıcı demet gösterdi.

Milli Savunma Bakanı Akaret’a ziyaretleri sırasında TBMM Başkanvekili ve DÜRÜST Tümen Isparta Saylav Ülker Sadi Bilgiç birlikte eşlik etti.Share: