Hepsiburada, projeleriyle 4. Ongunluk ve Teknoloji Fuarı’na imza attı

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, başkentte 18-21 Mayıs tarihleri ortada Ankara Selen Üniversitesi’nin 4.kez düzenlediği Olgunluk ve Teknoloji Fuarı’nın temel sponsoru oldu. ATO Congresium’üstelik T.C. Sanayi ve Uygulayım Bilimi Bakanlığı, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, T.C. Mekân, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile Savunma Uran Başkanlığı’nın katkılarıyla gerçekleştirilen fuar; ülkemizde verimliliğin artırılmasına bindi sağlayıcı gelecek düzeydeki teknolojik ürünlerin sergilenmesini, çalışmaların degaje kitlelere yayılmasını, teknolojik gelişmelerin bilcümle alanlarda verimli tıpkı şekilde kullanılmasını amaçlıyor. Savunma endüstri başta tevessül etmek için bilişim, sanayi, eğitim bilimi, enerji, tarım, iletişim, sağlık ve erişim sektörlerinde geleceğe ışık tutak akıllı hal teknolojilerini kapsayan 4. Olgunluk ve Uygulayım Bilimi Fuarı’nın esas sponsorlarından Hepsiburada, bu majör etkinlikte standında geleceğin teknolojileri için nazik ehemmiyet taşıyan projelerini tanıttı.

Hepsiburada standında katılımcılara fuar süresince Mimex Projesi, Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Programı, Hepsiburada – Intel teşrikimesai, TÜBİTAK ile ortaklaşa planlı Bilgem Bireşimli Zeka Mükemmeliyet Merkezi ve Hepsiburada’nın Delivers A.I destekli Otonom Teslimat Robotları ile ilişkin bilgi verildi. Seçkin projeyi anlatan gelişmemiş videoların gösterildiği Hepsiburada standında, bire bir ‘Otonom Teslimat Robotu’ ile Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı dahilinde ‘giyilebilir teknolojiler’ üreten Tetfit markasına ilişkin  mahsulat bile düzlük aldı.

Açım gününde, katkılarından çevre Hepsiburada adına Umumi Heyet Üyesi Miğfer Babalı’ya Ankara Fen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çetin Demir ve Ankara Tecim Odası Başkanı Gürsel Baran tarafından teşekkürname plaketi takdim edildi. Fuarın ikinci gününde ise; Hepsiburada CEO’akarsu Tasavvur Emirdağ, Cumhurbaşkanlığı Sayısal Inkılap Ofisi Başkanı Dr. Mürtefi Taha Belletici’u Hepsiburada standında ağırladı. Dr. Ulvi Taha Antrenör ayrıca Müteşebbis Kadınlara Uygulayım Bilimi Gücü programı dahilindeki Tetfit markasının ürünlerini birlikte deneyimledi.

Hepsiburada, ‘Geleceğin Türkiye’si ve ‘Türkiye’nin Geleceği’ üzere iki mefret projeye imza attı

Türkiye’nin Hepsiburada’sı BM Global İlkeler Sözleşmesi’ne imza attı

Akbank’tan Hepsiburada satıcılarına özel avantajlar

Share: