Fendoğlu: “2023 hedefleri üzere var gücümüzle çalışıyoruz”

Milliyetçi Akıntı Partisi (MHP) Malatya Milletvekili ve partinin MYK üyesi Mehmet Fendoğlu, rustik mahalle ziyaretlerinde, ” 2023 hedeflerinin gerçekleşmesi üzere var gücümüzle çalışmaya ve sahada olmaya bitmeme edeceğiz” dedi.

MHP Malatya Mebus ve partinin MYK üyesi Mehmet Fendoğlu, Battalgazi ilçesine ilişkin rustik mahalle ziyaretlerinin 4. programında 7 kırsal mahalleyi daha ziyaret ederek, vatandaşlara ve muhtarlarla benzeri araya geldi. Fendoğlu, Battalgazi bölgesinde 4 gezi programında 29 rustik mahalleye ulaştı.

Beraberinde MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan, Şehremaneti Divan Üyesi Tarkan Söz ve fırka yöneticileri ile gelişigüzel MHP İl Başkanlığı ve MHP Battalgazi İlçe Başkanlığının koordinesinde Karatepe, Karakaş, Karaköy, Göller, Selvidağ, Bağtepe ve Hacıyusuflar köylerini ülfet eden Fendoğlu, vatandaşlarla enformasyon yapmayı üstelik ihmal etmedi.

Fendoğlu, kırsal mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla ve muhtarlarla bir araya gelerek, sorun, temenni ve önerilerini kulaktan ahbapça etti.

Fendoğlu ziyaretlerde yaptığı konuşmada, “Sorunları durumunda ve bir numara ağızdan itaat etmek ve sizlerle bir araya akmak amacıyla karye karye dolaşıyoruz. Bize gıcırı bükme sorunların yerelde çözülmesi gerekenleri Il, Büyükşehir ya üstelik İlçe Belediyeleri gözetiminde çözmeye çalışıyoruz ve takibini yapıyorum. Umumi sorunları dahi bakanlıklar yahut umumi müdürlükler gözetiminde bizzat kendim birebir karye köy izlem ediyorum. Önerilerinizi seçme antlaşma dikkate aldım ve ilişkin tamam kurumlara çabucak iletiyorum. Musahabe ettiğimiz köylerimizde vatandaşlarımızın göstermiş olduğu ilgi ve destekler için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Fendoğlu, umumi siyasi konularına bile angajman ederek, 2023 hedeflerinin gerçekleşmesi üzere çalıştıklarını vurguladı. Fendoğlu, “MHP Umumi Başkanımız, bilgili liderimiz Mehabet Bahçeli’nin bizlere göstermiş olduğu 2023 hedeflerinin gerçekleşmesi üzere var gücümüzle çalışmaya ve sahada olmaya bitmeme edeceğiz. Hakim Liderimiz Cesamet Bahçeli’nin Sivas Mitinginde anlatım ettiği üzere, gizleyecek saklayacak tek şeyimiz namevcut. Utanacak sıkılacak hiçbir alım satım ağımız de yok. Çünkü tığ haktan yana, halktan, hakikatten yanayız” dedi. – MALATYA

Share: