Düşük fiyat ve Kalite Motorola Telsizleri

Motorola telsizleri, kaliteli ve düşük fiyatlı başarılı bir donanım örneğidir. Motorola telsizleri 30 yılı aşkın bir süredir piyasadalar ve hem yeniliklerini hem de fiyatlarını korumayı başardılar. Motorola telsizleri, tüketiciler arasında telsiz ile iletişim kurmak söz konusu olduğunda en çok tercih edilen markalardan biridir. Motorola telsizlerinin en popüler modellerinden bazıları VX261, SL4000, SL1600 ve DP4801’dir.

vx261, iki watt çıkış gücü ile 16 km menzilde iletişim kurabilir. Aşırı karanlık koşullarda bile aydınlatılan, kullanımı kolay bir tuş takımına sahiptir. sl4000, açık arazi koşullarında dört watt ve kentsel arazi koşullarında iki watt çıkış gücü ile 30 km’ye kadar menzilde iletişim kurabilen 2 yönlü bir telsizdir. Üstelik taşıma kolaylığı için dönen kemer klipsleri ve müzik dinlemek veya müzik dinlemek için FM yayını vardır.

Motorola, telsizlerin ve diğer iletişim ekipmanlarının lider üreticisidir. Motorola telsizleri, günümüzde kullanılan en popüler telsiz biçimlerinden biridir.

Motorola telsiz markası, 1949’da ilk Motorola telsizin üretime girmesi ve 2018’de piyasaya sürülen yeni modellerle bugün devam etmesiyle uzun süredir ortalıkta dolaşıyor. Motorola telsiz modelleri internetten de satın alınabilir.

Motorola, telsiz endüstrisinde tanınmış bir şirkettir. 80 yılı aşkın bir süredir bu sektörde yer almaktadırlar. Şirket ayrıca 1 milyardan fazla cihaz sattı ve bu da onları telsiz ekipmanı söz konusu olduğunda en başarılı ve tanınan markalardan biri haline getirdi.

Motorola, dünyanın en büyük taşınabilir telsiz, dijital kablosuz ve diğer iletişim ürünleri üreticilerinden biridir. Telsizlerinin çoğu, acil servisler, kamu güvenliği kuruluşları ve mobil iş gücüne sahip işletmeler için özel olarak tasarlanmıştır. Motorola, Paul V Young tarafından 1928’de Galvin İmalat Şirketi olarak kuruldu. Motorola, 1920’de halka açık bir şirket oldu ve RCA’nın yarı iletken işiyle Motorola Corporation adı altında tek bir kuruluşta birleştikten sonra 1947’de Motorola, Incorporated olarak yeniden adlandırıldı.

Motorola, cep telefonları ve telsiz dahil olmak üzere bir mobil cihaz markasıdır.

Telsiz özellikleri Motorola telsiz

Farklı frekanslarda sunulan Motorola telsizleri, müşterilere uygun fiyatın yanı sıra iletişim ihtiyaçları konusunda çok yönlü bir seçenek sunuyor.

Tüm bu Motorola telsizlerinin, onları birbirinden benzersiz kılan kendi özellikleri vardır. Bu makale, ihtiyaçlarınız için hangi modeli satın alacağınızı seçmenize yardımcı olmak için bu farklılıklardan bazılarını keşfedecek!

Motorola telsizleri, iki yönlü telsiz iletişim cihazı olarak veya AM ve FM frekanslarındaki yayınları dinlemenin bir yolu olarak kullanılabilir.

Motorola telsizleri farklı frekanslarda mevcuttur – PMR446, DM1400, VX261, SL4000, SL1600 DP4801, DP4401Ex ATex, tüm bu modellerin tedarikini Motorola telsiz Türkiye distribütörü, Vizyon telsizden yapılabilir.

Share: