Dünyalık yemek üzere saçını koparıp yemeğe koydu! Eksiksizlik Sunal’ın Amatör Köfteci filmini akıllara getiren anlar kameraya yansıdı

Elazığ’bile köfteci dükkanında yemek yiyen bir nüfus, karnını doyurduktan sonraları saçından kopardığı kılları yemeğin içine koydu. Ardından gelişim yerinde etkin ustayı yanına çağıran yurttaş, saç çıktığını söyleyerek mal ödemeden hisse senedi yerinden ayrıldı. Yaptıkları yemekten sakıncasız olan iş yeri sahipleri, vatandaşın iş yerinden ayrılmasından sonraları güvenlik kameralarını inceledi. Asayiş kameralarını inceleyici hareket yeri sahipleri, vatandaşın saçından kopardığı kılları yemeğin içine koyduğunu görünce şoka girdi.

“ÇOKÇA ÇİRKİN BİR DAVRANIŞ”

Olay benzeri zamanda Eksiksizlik Sunal’ın rol aldığı Acemi Köfteci filmindeki sahneyi akıllara getirdi. Şahsın yaptığını akıllıca bulmayan vatandaşlardan Hedef Kuşcu, “Bu tıpkısı mücahede hırsızlığıdır. Esnafa atık aynı iftiradır. Alışılagelen şartlarda çıksa de bizim Türk milletinde tıpkı tolerans muhtemel. Türk insanı namına böyle yaklaşmak henüz akilane evet. Ben arkadaşın yaptığını tek akla yatkın bulmadım. Büsbütün para katetmek için yanlış benzeri kere. Mal kesmek üzere atılan iftira ve bu olay haddinden fazla kötü bir davranıştır. Gidip kendisi esnaftan istese, ben bunu yekpare kalbimle inanıyorum kim o esnaf onun karnını doyuracak ve daha fazlasını bile yapacaktı” dedi.

“İLLAKİ VERİRLER”

Vatandaşlardan Er Alagöz ise “Bu fenomen etik bilimi değil. Halkımızdan az buçuk duyarlı olmasını istiyorum. Amele kardeşlerimize bu şekilde yapmaları on paralık fena hâlde değil. İnşallah ayrımsız elan böyle vaziyetler gayrimümkün. Emekçi kardeşlerimizin hakkını yemesinler. Normal bire bir şey değil. Paraları yoksa da söylesinler. İllaki verirler” diye konuştu.

Share: