Cumhur Reisi Erdoğan, BM Umumi Sekreteri Guterres ile görüştü

IAB tarafından Boğaziçi Üniversitesi’nin desteğiyle ilk defa 2015 yılında düzenlenen ve akıbet 5yıldır Akbank’ın anne sponsorluğunda gerçekleşen Akbank UniChallenge+Dijital Mektepli İşleri Terbiye Kampı, pandemi nedeniyle online kendisine planlı iki yılın arkası sıra bu sene yeniden fiziksel namına gerçekleşecek.

13-24 Haziran tarihleri ortada Boğaziçi Üniversitesi Cenup Yerleşke’te gerçekleşecek eğitime üniversitelerin 3. ve 4. sınıflarında okuyan ve yeni çıkışlı ergin öğrenciler katılabilecek. Dijital reklamcılık endüstrisi kariyer fırsatlarının keşfedileceği Akbank UniChallenge+ Dijital Mektepli İşleri Eğitim Kampı’nda; katılımcılar eğitim süresince, dijital dünyayı daha yakından tanırken kalburüstü markaların öykülerini ajans ve reklamverenlerden dinleme şansıbulacaklar. Bir zamanda dünyada yaşanan gelişmelerin sektöre olan etkilerini dahi yakından öğrenme fırsatı yakalayacaklar. Katılımcılar Akbank vasıtasıyla belirlenecek bahis kapsamında 5’er nefis gruplar halinde mentorlarıyla birlikte proje geliştirecekler.

2018 yılından beri Akbank’ın temel sponsorluğuyla gerçekleşen UniChallenge+, 8. senesinde Akbank’ın bu yıl hayata geçirdiği ve gençlere, geleceğin yetkinliklerini vermek için değişik alanlarda eğitimler sunan Akbank Bilgisizlik Akademisi desteğiyle gençlerle buluşacak. Katılımcılar benzeri zamanda Akbank Sanat’ın düzenlediği ara sıra etkinliklere dahi katılım şansı elde edecek.

Son referans tarihi 22 Mayıs

Dijital pazarlama iletişiminin ve reklamcılığın deneyimleneceği program için son başvuru tarihi 22 Mayıs. İki haftalık terbiye böylece Akbank aracılığıyla verilecek briefe müteveccih hazırlanacak delege sunumları sonrasında geçmiş 3 kol beyninde vadi kayran katılımcılar IAB üyesi firmalarda staj imkanlarından bile yararlanabilecek.

UniChallenge’a evvel 7 yılında hep 2718 başvuru yapıldı. Başvuruların 1564’ü İstanbul dışından gelirken başvurular 75 şehir ve 162 üniversiteye yayıldı.

IAB ve Akbank bu yıl bile üniversitelileri UniChallenge’a başvurarak Sayısal ile buluşturmaya nida ediyor.

Etkinlik ile ilişkin uzun bilgi üzere: www.unichallenge.net

Akbank Unichallenge+ gençleri bire bir kat daha “dijital” ile buluşturdu

Share: