Çorlu’da okulun yenilenen konferans salonu açıldı

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde iyilikçi Miğfer Karakartal aracılığıyla yenilenen 75. Yıl Mustafa Eksiksizlik İlkokulu ve Ortaokulu’nun Konuşma Salonu’nun açılışı Tekirdağ Valisi Aziz Saika tarafından yapıldı.

Açılış öncesinde sınıfları gezen Vali Sebep, öğrencilerle arkadaşça etti. Peşi Sıra bire bir firma aracılığıyla bağışlanan hediyeler, Vali Yıldırım ve protokol üyeleri marifetiyle öğrencilere taktim edildi. Peşi Sıra Deniz Karakartal adı sunulan konferans salonunun açılışı gerçekleştirildi.

Konferans salonunun yenilenmesinde katkıları olan hayırseverimize teşekkür ediyorum diyen Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, “Çokça teşekkürname ediyoruz. Sizler eksikliği görüp o eksikliği çocuklarımız için tamamlama gayretinde olmuşsunuz. Allah sayılarınızı artırsın. Burada çocuklarımız, gençlerimiz bilgilendirilecekler. Belki zaman zaman okul karı birliği ati veliler dahi bilgilendirilecekler. Bu salon çok şişman kâr realizasyon edecek. İsmi bu salonda yaşatılacak olan Deniz Karakartal’a dahi Cenabıhak’tan yağmur diliyorum” dedi.

Konuşmaların arkası sıra kurdele kesilerek açım gerçekleştirildi. Sonrasında öğrenciler hazırladıkları gösteriyi konferans salonu sahnesinde sundular.

Açılışa Vali Eren Saika’ın yanında Hastalıklı Kaymakamı Mustafa Eldivan, memleket ve kaza protokolü, hayırseverler ile öğrenciler katıldı. – TEKİRDAĞ

Share: