CHP’li büyükşehir belediye başkanları Ordu’da esnafı ziyaret etti

CHP’li 10 büyükşehir belediye başkanı, Ordu’de esnaf ve vatandaşlarla bire bir araya geldi.

Büyükşehir uray başkanları, kentte planlı “Büyükşehir Şehremaneti Başkanları Buluşması”nın peşi sıra Altınordu ilçesinde esnaf ziyareti yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İsmetpaşa Caddesi’nde vatandaşlarla kardeşçe etti, fotoğraf çektirdi. Esnafın sav ve taleplerini dinleyen İmamoğlu, aksiyon yeri sahipleri ve çalışanlara kolaylıklar diledi.

İmamoğlu, bir esnaf ziyaretinde, insanların dümdüz ahzüita yapabilmesini rica ederek, “Herkesin geliri dolgunca olsun. Temennimiz o. Iktisat gür olursa sağlık de henüz erdemli arkaç sağlık. İşsiz insanımız olmasın. Öyle dualar ediyoruz, çalışıyoruz. Bilcümle alay malay başarırız inşallah.” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Süleyman Kader Caddesi güzergahında esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Bronz Soyer ile Entelektüel Büyükşehir Belediye Reisi Tutku Çerçioğlu üstelik Sırrıpaşa Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Reisi Eder Albayrak, Adana Büyükşehir Şehremini Zeydan Karalar, Muğla Büyükşehir Şehremini Osman Gürün, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Çekişme ve Sazak Büyükşehir Şehremini Vahap Seçer da esnaf ve vatandaşlarla dostça etti.

Daha sonra tıpkı araya mevrut büyükşehir belediye başkanları, sahilde yayan vatandaşları selamladı.

Programlara, CHP Domestik Yönetimlerden Sorumlu Umumi Başkan Yardımcısı ve Cıvıl Cıvıl Mebus Seyit Torun, CHP Kalabalık Saylav Mustafa Adıgüzel, CHP Kalaba İl Başkanı Atila Delice, Gülyalı Şehremini Ulaş Bel ile bazı partililer de katıldı.Share: