Cesamet Bahçeli’nin kuzeninin elim kazada öldüğü ortaya çıktı

Tarsus-Adana- Gaziantep (TAG) otoyolunda meydana gelen hazin kazada ölen Ahmet Fettahlıoğlu ve Fedime Dirilik’nin Osmaniye’den Şanlıurfa’ya küs olan iki aileyi barıştırmaya gittikleri ortaya çıktı. Kazada ölen Ahmet Fettahlıoğlu’nun ise MHP Umumi Başkanı Ihtişam Bahçeli’nin amcasının oğlu olduğu öğrenildi. Üzücü kazada ölenlerin cenazeleri, tamamlanan işlemlerinin arkası sıra defnedilmek amacıyla yakınlarına teslim edildi.

Kaza, evvel akşam saatlerinde Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) otoyolu Gaziantep garp gişeleri ile şimal gişeleri beyninde meydana geldi. İddiaya göre, Adana istikametinden Şanlıurfa istikametine tutum halinde olan 03 ABR 672 plakalı Toyota işaret makine, uğrunda ezgi halinde olan Orhan Soluk idaresindeki tıra arkadan çarptı. Meydana mevrut koygun kaymakamlık sonrası periferi cidal alanına dönerken, araçta bulunan Ahmet Fettahlıoğlu (66) ile Fadime Birey (62) görüngü durumunda hayatını kaybetti. Kederli kazada 2’si bati hep 5 sevimli ise yaralandı.

Küs olan iki aileyi barıştırmaya gidiyorlarmış

Meydana mevrut üzücü kazada ölen Ahmet Fettahlıoğlu ve Fedime Sevimli ile araçta kâin sair 5 kişinin Osmaniye’den Şanlıurfa’nın Siverek ilçesine küs olan iki aileyi barıştırmaya gittikleri ortaya çıktı.

Kazada ölen Ahmet Fettahlıoğlu, Heybet Bahçeli’nin kuzeni

Öte yandan dram kazada ölen Ahmet Fettahlıoğlu’nun ise MHP Umumi Başkanı Heybet Bahçeli’nin amcasının oğlu olduğu öğrenildi. Fettahlıoğlu’nun önceki bölüm MHP Hasanbeyli kaymakamlık başkanlığı yaptığı öğrenildi.

Cenazeler ailelerine teyit edildi

Elim kaymakamlık sonrası ölü açımı işlemleri üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılan Ahmet Fettahlıoğlu ve Fedime Güç’nin cenazeleri, tamamlanan işlemlerinin arkası sıra defnedilmek amacıyla yakınlarına doğrulama edildi. Ahmet Fettahlıoğlu’nun Osmaniye Hasanbeyli’de, Fadime Can’nin ise Düziçi’de defnedileceği öğrenildi.

Kaza ile ait başlatılan açık çaplı soruşturmanın sürdüğü bildirildi. – GAZİANTEP

Share: