Cansel Çördük’ten Alışılmadık Eden Taciz İtirafı!

Erşan Kuneri’yi müfrit küfürlü bulan, kâh sanatçıların LGBT’yi desteklemelerine aksülamel gösteren ve eşcinselliği dahi sapkınlık yerine gördüğünü anlatım eden Mehmet Yüce Erbil, içtimai medyada bir anda gündem oldu.

Kısmetse Evet yarışmasıyla şöhrete kavuşan Cansel Çördük, “Eşcinsellik benim üzere sapkınlıktır” diye niteleyerek gündem olan Mehmet Yüce Erbil üzerine şoke fail tıpkı argüman ortaya attı.

‘TACİZ’ İDDİASI!

Cansel Çördük, bundan yıllar önce Mehmet Ulvi Erbil’in kendisine kuvve marifetiyle taciz girişiminde bulunduğunu öne sürdü.

“OTELDE BULUŞMAYA DAVET ETTİ”

Cansel Çördük, yaptığı açıklamada “Ego 14-15 yaşındayken benzeri yaşta tıpkısı arkadaşımdan rızam olmadan numaramı alıp aramış ve korte etmeye otelde buluşmaya filan çalışmıştı. Bu piyasada maatteessüf haddinden fazla rahat. İyi ki yaşımın saflığına düşüp yazık yapmadım” ifadelerini kullandı.

“PARALI SAPIKLARA KENDİNİZİ KULLANDIRMAYIN”

Sözlerini sürdüren Çördük, “18 gözyaşı altındaki kızlar maalesef böyle şeylere kanıp travmatik cinsel şeyler yaşıyorlar çokça dinledim. Lütfen hayatta tek öz üzere acele etmeyin kimseye kendinizi kullandırmayın! Özellikle bu türlü paralı sapıklara!” dedi.

CANSEL ÇÖRDÜK KİMDİR?

Cansel Çördük, 1995 yılında dünyaya geldi. Darülfünun eğitimi için Antalya’dan İstanbul’a taşındı. Lisansını İstanbul Hars Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamladı. Müfrit Dersane filminde alengir düz Çördük, Yol D ekranlarına yayınlanan Kısmetse Peki isimli yarışma ile adını açık kitlelere duyurdu.

Aynı programda tanıştığı Nişane West ile olan inişli çıkışlı ilişkisiyle sonsuz gündem oluyordu. Toplumsal medyada iddialı paylaşımlarda bulunan Cansel Çördük, modellik yapıyor.

Share: