Çam Dağı’nın hayran bırakan sonbahar manzarası

Çam Dağı’nın hayran bırakan sonbahar manzarası

Sonbaharın parçalanmamış güzellikleri ortamında, benzersiz manzarada yolculuk

SAKARYA – Sakarya’nın Hendek ile Kocaali ilçeleri beyninde bulunan ve 4 zaman farklı güzelliklere cemaat 900 rakımlı Çam Dağı, sonbaharla birlikte yeşil, sarı ve kızılın tonlarına büründü. Nazirsiz dekor eşliğinde gezi fırsatı sunan ve mahiyet cümbüşünün oluştuğu kesim havadan de görüntülendi.

4 sezon ayrımlı güzellikleriyle bildik 900 rakımlı Çam Dağı bölgesindeki ormanlık alanlarda büyüleyici bağ bozumu güzelliği yaşanıyor. Mevsimle birlikte solgun, yeşil ve kızılın tonlarındaki vasıf cümbüşüne tayf olan havza, benzersiz tıpkısı manzara eşliğinde seyahat etme imkanı üstelik sunuyor. Sonbaharla alay malay yeşilden sarıya ve kahverengiden kırmızıya dönen tonları ile ziyaretçilerini hayran bırakan alan havadan üstelik görüntülendi.

“Pir yolculuğun tadını çıkartıyoruz”

Sonbaharın getirdiği gösteriş arasında yolculuk eden Fuat Ahzetmek, “Çam Dağı bölgesinden geçiyoruz, doğanın güzelliklerini görerek yolculuğumuza devam ediyoruz. Bura çokça evire çevire, hayat bulduk. Doğanın zaten seçme rengi ayrı bir güzel. Demincek güz ayındayız, yapraklar dökülmüş yola, her taraf zerrin. Her mevsimin ayrımlı bir güzelliği var. Tığ da hakeza güzel tıpkısı yolculuğun tadını çıkartıyoruz. Sonbaharı yaşayarak yolculuğumuza devam ediyoruz” dedi.

Share: