BÜYÜKÇEKMECE’DE TRAFİKTE TARTIŞTIĞI SÜRÜCÜLERİN ÜZERİNE BALTA İLE YÜRÜDÜ

BÜYÜKÇEKMECE’de trafikte yol ita yüzünden tartışmaya giren çoban, otomobilinden çıkardığı teber ile farklı sürücülerin konusunda yürüdü. O anlar çevredekiler aracılığıyla el telefonu ile kaydedildi.

Olay, perşembe haset Mimaroba Mahallesi’nde meydana geldi. Otomobiliyle reviş halinde kâin sürücü, kat verme yüzünden K.Y. isimli güdücü ile tartıştı. Tartışma güdük sürede büyüdü. İddiaya bakarak, sürücü otomobilinden teber alarak K.Y.’nin konusunda yürüdü. Sürücünün elindeki baltayı gören K.Y., otomobilini bırakarak görüngü yerinden uzaklaştı. Ancak gazaplı çoban elindeki teber ile K.Y.’nin otomobilinin camlarını kırdı.

KAVGAYA ENGELLEME FAIL EKSANTRIK SÜRÜCÜNÜN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Elindeki teber ile otomobiline binen sürücünün önü bu öğün başka tıpkısı güdücü eliyle otomobille kesildi. Gine elinde baltayla otomobilinden nazil agresif, önünü kesen sürücünün üzerine yürüdü. Sürücüler beyninde bir süre gerilim yaşandı. Elindeki balta ile yeniden otomobile binen agresif, olay yerinden uzaklaşmaya çalıştı. Bu defa üstelik tatbikat yaparken, otomobili tartıştığı sürücünün üstüne sürdü. Güdücü kaçarak otomobilin altında kalmaktan kurtuldu.

Olayı görenler durumu polise bildirdi. İhbar konusunda görüngü namına gelen polis, sürücüleri emniyete götürdü. Tarafların, baltalı saldırganın zararları karşılayacağını söylemesi konusunda uzlaşarak şikayetçi olmadıkları öğrenildi. Bunun konusunda polis güçleri 3 sürücüyü dahi erkin bıraktı.

Olay anları ise çevredekiler vasıtasıyla cep telefonu ile kaydedildi. Görüntülerde öfkeli sürücünün elindeki baltayla gayrı sürücünün konusunda yürüdüğü anlar kayran aldı.

Share: