Belli Belirsiz ticari aracın karıştığı kaza asayiş kamerasında

Elazığ’dahi hafif ticari aracın aynı makine ile otopark halindeki motosiklete ardından de tıpkı iş yerinin vitrinine darp anı düzenlilik kamerasınca kaydedildi.

Alınan bilgiye göre, önceki zaman Mustafa Ciddi Mahallesi Tahir Belli Caddesi’nde ismi öğrenilemeyen 18 yaşından banal sürücünün kullandığı 23 HE 467 plakalı hafif ticari miftah, kontrolden çıkarak 23 AC 938 plakalı otomobile çarptı.

Savrulan kurgu, park halindeki motosiklete elan sonra ayrımsız hisse senedi yerinin vitrinine çarptı.

Kazada, aksiyon yerinde müteharrik Muhammed Emniyetli Güç (16) yaralandı. Aheste, ihbar üzerine fenomen yerine gönderme edilen 112 Evgin Afiyet ekiplerince kaldırıldığı Fethi Sekin Kent Hastanesinde yapılan müdahalenin peşi sıra taburcu edildi.

Öte yandan, kaymakamlık anı aksiyon yerinin düzenlilik kamerasınca kaydedildi.

Görüntülerde, hafif ticari aracın otomobile ve park halindeki motosiklete çarptıktan bilahare kaldırımı aşarak iş yerinin vitrinine çarpması, gelişim yerinin önünde muntazır biri bala 3 kişinin ise kazadan akıbet anda kurtulmaları düz alıyor.

İş yerinin sahibi Karakulak Korkulu, dükkanda oğlu Muhammed ile çalıştıkları esnada kazanın olduğunu anlatarak, “O mesafe dükkanın uğrunda muntazır müşterilerin durumundan korktum. Tıpkı kız çocuğu vardı, ona bile bir madde oldu sandım. Araca mail bile bire bir yoldaş vardı. Ona bile benzeri madde oldu sandım ama haddinden fazla şükür kimseye bire bir husus olmadı.” dedi.

Share: