Battalgazi Belediyesi ilkgüz ayı meclis toplantısı tamamlandı

Malatya Battalgazi Belediye Meclisi Ilkgüz ayı toplantısı tamamlandı. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in başkanlığında yapılan toplantıda Güder’e nöbet ve asfalt çalışmalarında kullanılmak için İller Bankası’ndan güven istimal yetkisi verildi.

Battalgazi Şehremaneti Meclisi, Eylül kocaoğlan ikinci birleşimi Battalgazi Şehremaneti Sedir Salonu’nda Battalgazi Belediye Reisi Osman Güder başkanlığında gerçekleştirildi. Toplamda 3 ruzname maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Toplantıda öğün ve asfalt işlerinde kullanılmak üzere İller Bankası’ndan cesaret kullanması için Battalgazi Belediye Reisi Osman Güder’e mezuniyet verildi. Başbuğ Güder, “2 kamer içerisinde tahminî 60 kilometre ikinci sathi kaplama, 40 kilometre ise bir numara yüzeysel şümul yaptık. Bundan sonrada yapmaya inşallah bitmeme edeceğiz. Biliyorsunuz yer sakızı fiyatlarında gösterişli oranda artış oldu. Zımnında bu şuan hizmeti götürebilmemiz için bağan faizli İller Bankası’ndan cesaret taleplerimiz oluyor. Bunun amacıyla dahi meclisin yetkisi gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Battalgazi Belediye Meclisi, Teşrinievvel ayı basit toplantısını 3 Ilk Teşrin Pazartesi haset saat: 15.00’de Battalgazi Belediye Divan Salonu’nda gerçekleştirecek. – MALATYA

Share: