Başkan Gümrükçü ve beraberindeki heyetten Ankara çıkarması

Çiğli Şehremini Yengi Gümrükçü, CHP Çiğli İlçe Teşkilatı ve kent paydaşlarıyla alay malay düzenlediği Ankara ziyaretinde, CHP Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun takım toplantısına katıldı, Anıtkabir’i konuşma etti.

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ve beraberindeki yıldız bilimi, payitaht Ankara’yı ülfet etti. CHP Çiğli İlçe Teşkilatı ve kent paydaşlarıyla gelişigüzel planlı programlar çerçevesinde, önce yerine Anıtkabir müzakere edilerek, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk vefatının 84. yılında kabri başında anıldı. Anıtkabir ziyaretinin ardından TBMM’ye güzeşte gök bilimi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ekip toplantısına katıldı.

Kılıçdaroğlu’ndan emir: “Rastgele lüp kapısını çalın”

Kadro toplantısının arkası sıra Çiğli’den gelen heyetle mülaki CHP Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Sizlere büyük hareket düşüyor, gelişigüzel habbe kapısını çalın. Sadece bize rey veren değil, daha ilk fikir vermemiş kesimle üstelik iletişime geçin. Ev Destek Sigortası ilkin görünmek amacıyla projelerimizi anlatın. Projelerimizin detaylarıyla anlatıldığı takdirde birçok insanın gönlüne gireceğiz” ifadelerini kullandı.

Komutan Gümrükçü: “Umumi başkanımızın arkasındayız”

Ankara ziyaretiyle ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Gümrükçü dahi, “Ülkemiz ve milletimiz açısından haddinden fazla majör bir sürece giriyoruz. Çiğli teşkilatımız ve kent paydaşlarımızla birlikte bu sürece önderlik yapacağına inandığımız umumi başkanımıza destek ziyaretinde bulunduk. Umumi başkanımız ve milletvekillerimiz vasıtasıyla haddinden fazla iyicene karşılandık. Çiğli’üstelik girilmedik yegâne tıpkı ocak, konuşulmadık biricik bir dirilik bırakmayacağız. Ulus İttifakının, milletimizi refaha kavuşturacak projelerini anlatacağız. Demokrat, özgürlükçü ve kucaklayıcı karakteriyle genel başkanımızın bu süreç amacıyla ne büyüklüğünde mehabetli olduğunu belirteceğiz. Cumhuriyetimizin 100. yılında, demokrasiyi ve özgürlüğü Genel Başkanımız Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde baştan tahsis edeceğiz” diye konuştu.

Öte yandan Başkan Utku Gümrükçü öncülüğünde gerçekleştirilen Ankara ziyaretine antrparantez; CHP İzmir İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Kızılkaya ve Cansu Malatyalı, CHP Çiğli İlçe Başkanı Erkek Özcan ve yönetimi, CHP Çiğli Eş Kolları ve bilgisizlik kolları, sedir üyeleri, Çiğli Site Konseyi Başkanı İbrahim İncesu, Çiğli Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çiğlili muhtarlar iştirak gösterdi. – İZMİR

Share: