Başbuğ Ergün, MHP Lideri Bahçeli’yi Manisa’ya çağırma etti

Manisa Büyükşehir Belediye Reisi Cengiz Ergün, Ankara’ya giderek MHP Umumi Başkanı Oran Bahçeli’yi ve Genel Format dalavere kadrolarını musahabe etti. Komutan Ergün, 20 Ağustos’ta Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın Manisa’daki programına MHP Lideri Bahçeli’yi üstelik davet etti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Genel Merkezi’nde Umumi Başbuğ Büyüklük Bahçeli ile bir araya geldi. Bahçeli’ye hediye ikram fail ve Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları hakkında vukuf veren Komutan Ergün, Manisa’üstelik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 20 Ağustos Cumartesi haset gerçekleştireceği programa nida etti. Programda kerem yatırımlarının yanında Manisa Büyükşehir Belediyesi eliyle kazandırılan 2 bilyon 675 milyon teklik yatırımların da törenle şişman açılışlarının gerçekleştirileceğini belirten Başbuğ Ergün, Genel Başkan Bahçeli’yi Manisa’da ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını rapor etti. Ziyareti nedeniyle Başbuğ Ergün’e teşekkürname fail MHP Lideri Bahçeli, Manisa’ya selamlarını iletti.

Genel forma kadrolarını müzakere etti

MHP Umumi Başkanı Cesamet Bahçeli ile görüşmesinin arkası sıra Başbuğ Ergün, Evcil Yönetimlerden Sorumlu Umumi Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Mesleksel ve Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkilerden Mesul Umumi Başbuğ Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Ahbaplık ve Seçme İşlerinden Mesul Genel Başkan Yardımcısı Feti Kader ve Adana Mebus Ayşe Sibel Ersoy ile aynı araya geldi. Başkan Ergün, Genel Eşkal kadroları ve Milletvekili Ersoy’a Manisalıların selamlarını ileterek, hediye takdiminde bulundu. Umumi Hat temaslarının peşi sıra içtimai medya hesabından paylaşım yapan Komutan Ergün, “Mensubu olmaktan onur duyduğum Milliyetçi Akım Partisi Genel Merkezimizdeki temaslarımızı tamamladık. Başta Liderimiz Sayın Çap Bahçeli tutmak amacıyla, gösterdikleri rabıta ve yakınlıktan belde umumi başkan yardımcılarımıza, milletvekillerimize ve genel merkezimizdeki altın çalışanlara teşekkürname ediyorum” ifadelerini kullandı. – MANİSA

Share: