Bağlar Belediye Başkanı 41 aydır sahada

Diyarbakır’ın Bağlar Şehremini Hüseyin Beyoğlu, 41 aydır muttasıl bire bir şekilde sahada olup icraat yürüttüklerini söyledi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, seçme odaklı aynı çalışmanın içerisinde olmadıklarını dile getirerek göreve geldikleri 2019 yılından bu yana kamu 41 aydır geceli gündüzlü namına sahada vatandaşların derdiyle dertlendiklerini söyledi. Değme buluşmada sevgili ve talepleri had ederek çabucak ameliye çözümler geliştirdiklerini tamlayan Beyoğlu, “Neredeyse tokalaşmadığımız, selamlaşmadığımız ve kucaklaşmadığımız insanımız kalmadı. Halkımızın hizmetkarı olmaktan başka ajandamız namevcut. Görevimizin serencam anına kadar bile böyle olacak inşallah” dedi.

Vatandaşların şikayetlerini sahada durumunda görüp dinlemekten yır aldığını tamlayan Beyoğlu, “Tığ doğrusu bizi övsünler diye bunu yapmıyoruz. Bizi eleştirsinler, eksiklerimizi ve yanlışlarımızı söylesinler diye sahadayız. Tığ hepsiyle dertlenmeye mücahede ediyoruz. Vatandaşımızdan gelen her temenni, şikayet ve sitemin başımızın üstünde yeri var. Halktan kof tıpkı yönetim anlayışı ile liyakatli olamazsınız. Halkımızla aramızda tek engel namevcut, bütün rahatlıkla bize ulaşabiliyor. Biz halkın ayağına gidiyoruz. Tehlikesiz olun buğulanmış benzeri vatandaşımızın bizi karşı karşıya eleştirmesi, sitemini dile getirmesi bize feyz veriyor. Çünkü bizde samimiyeti gördüğü için hal üreteceğimize inanıyor ve bizi karşısında bulunca dahi dile getiriyor. Bire Bir sorun çözüldüğü devir bundan nazik mutluluk duyuyoruz” ifadelerinde bulundu. – DİYARBAKIR

Share: