Babasının kaçırıp hastaneye bıraktığı Arel süt kuzusu annesine doğrulama edildi

Afyonkarahisar’bile insafsız babanın eşini bıçakla hafif yaraladıktan sonra daha 5 mahiye bebeğini kaçırıp Manisa’nın Kula ilçesindeki çap hastanesine bıraktığı Arel süt kuzusu, şeb saatlerinde Kula’ya mevrut annesine doğrulama edildi. Bıçakla belli belirsiz yaralanan annenin ve Arel bebeğin sağlık durumunun gani olduğu öğrenildi.

Akıllara dinginlik veren görüngü, Manisa’nın Kula ilçesinde yaşandı. Afyonkarahisar ilinde boşanma aşamasında olduğu ve için tenkil kararı bulunduğu eşinin yanına giderek bıçakla hafif yaralayan, elan bilahare dahi daha 5 aylık Arel ismindeki bebeğini kaçıran M.U.Ş. isimli berbat ata, bebeğinin çokça ağlamasından muhit Kula Cesamet Hastanesi’ne gelerek bebeği bırakıp kayıplara karıştı. 07 APD 538 plakalı araçla hastaneye geldiği tayin edilen ve 5 mahiye bebeğini yalınayak getiren tanrısız babayı arama çalışmaları başlarken, keyif personellerinin müdahalede bulunduğu ve gerçekleştirme ettikleri mamayla karnını doyurdukları Arel çağa, gece saatlerinde Kula Celal Hastanesi’ne mevrut annesi K.A.Ş.’ye doğrulama edildi. Hafif çorlu temel K.A.Ş. ile Arel bebeğin afiyet durumunun bol olduğu öğrenildi.

Öte yandan, Kula, Yardımcı ve Afyon güven ekipleri aracılığıyla yürütülen soruşturmada kayıplara karışan babayı taharri çalışmaları sürüyor. – MANİSA

Share: