Ayvaz saç bakım ve dizayn atölyesi ikinci şubesini Caddebostan’da açıyor

Ayvaz saç hizmet ve dizayn atölyesi Cut Labs, Etiler’den sonra ikinci şubesini teşrinisani ayında Caddebostan’üstelik açıyor. Atölyenin müessis ortaklarından Sinan Ergün, eskimemiş şubede özellikle birebir ve dershane eğitimleriyle saç kesimi üzerine henüz anaç ve nitelikli elemanlar yetiştirmeye odaklanacaklarını söyledi.

Saç ve sakal kesimi, keratin uygulamaları, saç bakımı, manikür ve pedikür, deri bakımı, yavru saç kesimi, permanant ve Brezilya fönü hizmeti verdiklerini belirten Ergün, “Ayvaz hizmet ve görk ürünleri özellikle pandemi ile daha çok çeşitlenmeye başladı. Kısıtlama nedeniyle sağlam haddinden fazla kuaförün kapandığı dönemde, erkekler için zatî bakımın anne önemi ortaya artık ve henüz çok erkek aut görünüşüne dikkat göstermeye başladı. Biz birlikte değişen trendlere göl ayağı uydurarak kendi stilini ortaya ihata etmek talip erkeklere hizmet etmek için yola çıktık” dedi.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ SAÇ KESİM TARZLARI DOLAY PLANDA

Erkeklerin aceleci tıpkısı saç tarama yahut yülüme ile evden çıktığı günlerin geride kaldığını aktaran Ergün, “Tersine günümüzde rical hem zatî bakımına hem üstelik bu bakım sırasında kullandıkları ürünlere haddinden fazla elan fazla özen gösteriyor. Bu bile sektöre yenilikçi tarzlar kazandırmaya, nitelikli grup arkadaşları yetiştirmeye ve modern bakım hizmetleri sunmaya odaklanan bizler amacıyla nazirsiz bir potansiyel haline geliyor. Çıktı haddinden fazla çeşitli likidasyon ve bakım ürünleriyle gelişigüzel kişiselleştirilmiş saç geçim tarzları var ve ayvaz güzelliği yegâne benzeri kalıptan sıyrılarak henüz öznel, ayrımlı ağıl gelmeye başladı” diye konuştu.

2023’ÜN SAÇ TRENDİ

20 almanak tecrübesini saç itilaf teknikleri eğitmenliği ile birleştirdiğini belirten Ergün, karı saç anlaşma, ayvaz saç ve sakal itilaf, saç şekillendirme ve kap bakım kadar alanlarında kazandığım vukuf birikimimi öğrencilere aktarma etmek amacıyla Cut Labs markasını kurdum. Atölyenin teşrinisani ayında ikinci şubesi Caddebostan’dahi açılıyor. Alelhusus burada erkek saç ittifak standartlarını geliştirmeye odaklanacağız. Birebir ve sınıf eğitimleri ile saç kesimi konusunda daha kurnaz ve kalifiye elemanlar yetiştirileceğiz. Hele Y ve Z kuşağı erkekleri yenilikleri izleme etme, saç boyama ve değişik tarzlar deneme üstüne elan cesurlar. 2021 ve 2022’nin vazgeçilmezlerinden olan koca topuzu, sörfçü saçı ve perma kadar karışık saç trendleri 2023 yılında yerini daha aklık ve orta uzunlukta saçlara bırakacak. Antrparantez ağartılmış saç uçları özellikle bahar ve yaz aylarında esasen moda olacak. Trendleri izlem ederken kişiselleştirilmiş dokunuşlar pekiştirmek ve bu sayede müşterinin pop olan ile ferdî rabıta kurmasını sağlamak, kalburüstü bire bir saç tasarımcısı ve stilist olma yolundaki yeryüzü mefret konudur” ifadelerini kullandı.

Share: