Antalya ekonomi haberi: Manavgat TSO Başkanı Güngör, göreve baştan seçildi

Manavgat Tecim ve Sanayi Odası (MATSO) başkanlığına Seydi Tahsin Güngör gene seçildi.

MATSO’da 9 Teşrinievvel Ilişki haset yapılan komite ve divan üyeliği seçiminin ardından ikinci girişim olan yönetim kurulu başkanı, umumi heyet, meclis başkanı, divan divanı ile TOBB delegeleri ve sıkı düzen oturmuş seçimleri gerçekleştirildi.

Seçimler sonucunda Güngör baştan MATSO yönetim kurulu başkanlığına, Ömer Kasapoğlu ise tekrar divan başkanlığına seçildi.

Ayrıca odanın yeni dalavere kurulunda Mehmet Ergen, Anıl Baharat, Yüksek Özen, Erol Okudan, Mustafa Öztürk, Nesibe Nasip, Gaye Coşar, Ramazan Esginus, Mustafa Şenel ve Demir Durar fariza aldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) genel müesses delegeliğine bile Seydi Tahsin Güngör, Mehmet Yıldız, Nihat Vural, Bülent Solgun, Mehmet Cen, Sıkı Müesses üyeliklerine Şükrü Aslan, Baykal Yürekten, Musa Şehirli, İbrahim Ünal, Mehmet Aktif, Osman Tayyare seçildi.

Güngör, kendilerine düşünce veren, vermeyen eksiksiz meclis üyelerine teşekkür etti.

Seçme sonuçlarının kalburüstü olmasını dileyen Güngör, “Seçim sonucunda kazanan Manavgat aksiyon dünyası oldu. Üyelerimizin teveccühü ile yarıştığımız 15 patika komitesinin 12’sini kazandık. Manavgat ekonomisini elan ileriye çatlamak amacıyla var gücümüzle çalışacağız.” ifadesini kullandı.

Share: