ANKARA’DA AKARYAKIT İSTASYONUNDA SİLAHLI ÇATIŞMA: 2 ÖLÜ

ANKARA’da tıpkısı akaryakıt istasyonunda 2 hayat beyninde silahlı çatışma bundan sonra. Çatışmada 2 gönül de hayatını kaybetti.

Görüngü, 21.00 sıralarında Ankara’nın Altındağ ilçesi Ömer Halisdemir bulvarında tıpkı akaryakıt istasyonunda meydana geldi. İddiaya bakarak aralarında antagonizm olan Hüseyin Y. ve Karakulak K. akaryakıt istasyonunda karşılaşınca tabancalarla birbirlerine ızdırap açtı. Silahlı patırtı zımnında akaryakıt istasyonunda çalışan personel ile vatandaşlar korku ve panik yaşadı. Çatışmada vurulan 2 kişi kanlar içerisinde yere yığılırken, ihbar üzerine görüngü namına haddinden fazla sayıda polis güçleri ve 112 Evgin Esenlik ekipleri irsal edildi. Görüngü namına gelen esenlik ekiplerinin yaptığı geçmiş müdahalede vurulan 2 kişinin bile fenomen yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Hüseyin Y. ve Karakulak K.’nın donmuş bedenleri fenomen yeri tetkik ekiplerinin çalışmasını tamamlamasının peşi sıra ölü açımı üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Olayı bilgi alarak akaryakıt istasyonuna mevrut Hüseyin Y. ve Ulak K.’nın yakınları, asap krizi geçirirdi. Polis, olayla ilgili degaje çaplı tetkik başlattı.

Share: