Amerikalılar Avrupa’ya taşınıyor

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ ISTIHBARAT SERVİSİ

Amerikalılar ABD’birlikte hayat maliyetinin ve basamak fiyatlarının yükselmesiyle alay malay çözümü Avrupa’ya göç etmekte buluyor. Doların euro karşısında derece kazanması ve MEMLUK’dahi kademe halklarını bile etkileyen siyasal bunluk insanların bu kararındaki genişlik büyük etkenlerden biri.

Bloomberg’nam haberine bakarak İtalya, Portekiz, İspanya, Yunanistan ve Fransa Amerikalıların sunu pop destinasyonları arasında. Uluslararası gayrimenkul firması Sotheby’ın araştırmasına göre Yunanistan’a eksilmek isteyen Amerikalılardan mevrut talepler Nisan- Haziran döneminde benzeri sene öncesine bakarak %40 arttı. Taşınmazlar firması Knight Frank’ın Yurt Uzmanı Jack Harris’e bakarak Fransa ve İtalya’bile ise ABD merkezli talepler son üç yılın zirvesinde. Amerikalılar Sotheby firmasındaki İtalya gelirlerinin %12’sini oluşturuyor. Güzeşte yılın benzeri döneminde ise bu fehamet vakit kaybetmeden yüzdelik 5’ti.

Emekliler ve ensesi kalın erat alelumum Avrupa gayrimenkullerini satın düz Amerikalıların başını çekiyor. Fakat özellikle âdeta kasabalardaki ve köylerdeki evlerin fiyatların görece kötümser olması ve açıktan mesai uygulamalarının yaygınlaşması ESIR’bile henüz degaje kitlelerin Avrupa tercihini değerlendirmesine amil oluyor. Canlı insanlar ve üst üste ev piyasasında karı bulmakta zorlananlar Avrupa’ya yerleşmeyi ayrımsız alternatif kendisine değerlendiriyor.

Finansgundem.com’un derlediği bilgilere bakarak, MEMLUK’bile suç oranının yükselmesi ve siyasal ayrışmaların basamak halklarında etkisini göstermesi elan rahat bir yaşam biçimi talip Amerikalıların barhana etmesindeki etkenlerden biri. Yıl başından bu yana BENDE Doları’nın euro karşısında değer kazanması dahi konuşu açıdan Amerikalıları destekleyen etkenlerden birisi.

İyi avlu arayışı

Bloomberg’ün haberinde İtalya’da bir ev düz 40 yaşındaki tıpkısı Amerikan Stephanie Synclair’in ifadelerine düzlük veriliyor. April ayında evini satın düzlük Synclair bu tercihin detaylı zamandır hayali olduğunu belirtiyor.

Synclair, Atlanta’birlikte kendisi ve oğluna dört akak odalı aynı eş isticar etmek üzere ayda 3.000 dolar ödediğini söyledi. İtalya’evet göç eden Amerikan hazırda 300 bin dolar nakdi olmasına karşın fiyatların yükselmesiyle Atlanta’dahi aynı ocak almasının imkansız ayla geldiğine dikkat çekti.

Amerikalı göçmen İtalya’nın gelişigüzel zaman amacıyla sevdiği bire bir devlet olduğunu ve Sicilya’nın Mussomeli kentinde 290 metrekarelik bire bir lüp yanı sıra 75 metre karelik da aynı dükkan satın alarak 60 bin euro ödediğini söyledi.

“ABD’deki ilişki bu büyüklüğünde taşkın olmasaydı İtalya’bile yurt satın ahzetmek üzere katiyen arayışa girmezdim” diyen Synclair açıktan çalışmayı planladığını söyledi. Atlanta’daki tıpkısı habbe ortalama fiyatı ise, 30 Haziran itibariyle ayrımsız önceki yıla göre %19 artışla 404.575 dolara ulaştı. Taşınmazlar platformları Zillow ve Idealista’evet göre Sicilya’nın Palermo bölgesinde 75 metrekarelik tıpkı mal sayı farkı 86,560 euroya servet oluyor.

KUL merkezli göçmen danışmanlık şirketi ECA International’ın Komutan Yardımcısı Michael Witkowski, “Kalan hayat maliyeti, rastgele büyük ESIR şehrinde yaşamayı Avrupa şehirlerinden daha pahalı hale getirdi. Fiyatlı hane fiyatlarının birlikte güçlü bire bir BENDE doları ve siyasal gerilimler, Avrupa’nın artan cazibesine katkıda mevcut faktörlerdir” dedi.

 

Hareketli KÖLE Doları ile seyahat edebileceğiniz genişlik akıllıca 8 devlet

 

Özgeçmişte asla yapılmaması gereken 5 nazik sorumluluk

 

İşte ölüm riskini yıpratıcı 7 metin arkadaşlık!

 

Share: