Altınordu, Boluspor maçıyla yeni mir ayırmak istiyor

– Altınordu, Boluspor maçıyla yeni sarrafiye ayırmak istiyor

İZMİR – Altınordu’nun görmüş geçirmiş futbolcusu Erdi Dikmen ve tendürüst futbolcusu Emircan Kut, deplasmanda oynayacakları Boluspor maçını kazanarak bakir benzeri mir açmak istediklerini söyledi.

Spor Makat 1. Takım ekiplerinden Altınordu, ligin önce iki haftasında aldığı 1 muadele ve 1 mağlubiyetle lige istediği kadar mir yapamamıştı. Kırmızı-lacivertliler, 3. hafta karşılaşmasında 27 Ağustos Cumartesi haset saat 21.45’te Boluspor’a mihman olacak. İzmir temsilcisi bu maçı kazanarak önceki galibiyetini kabul etmek ve kullanılmamış benzeri mir düzenlemek istiyor.

Erdi Dikmen: “Güzelce bire bir paradigma başlatmak istiyoruz”

Maç öncesinde İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde hazırlıklarını sürdüren Altınordu’da görmüş geçirmiş aktör Erdi Dikmen ve taze oyunculardan Emircan Bereket, açıklamalarda bulundu. Erdi Dikmen, ligin elan evvel haftalarının oynandığını belirterek, “İki hafta geride kaldı. Temas takımın lige üzücü çıban ika hakkı var. Ana önemlisi imdi ne yapacağımız. Boluspor deplasmanında kazanarak güzel aynı dizi başlatmak istiyoruz. Geçen yıldan ne büyüklüğünde ferah bir mızıka olduğumuzu göstermiştik” dedi.

Emircan Feyezan: “Çokça ferah çalıştık”

Altınordu’nun genç oyuncularından Emircan Kut da Boluspor ile oynayacakları maç karşı şunları rapor etti: “Lige gani kabul etmek istiyorduk ancak olmadı. Boluspor maçı ile yıpranmamış mebde tahsis etmek istiyoruz. Bu hafta haddinden fazla iyi çalıştık. Boluspor’u deplasmanda mağlup edip üç puanı hanemize yazdıracağız”

Tüvana futbolcu, baziçe olarak seçkin problemlerinin bulunmadığını ifade ederek, “Savunma anlamında golü önlemeyi başaramıyoruz. Çalışmalarımızda onun üzerinde durduk. Bolu deplasmanından bahtiyar benzeri şekilde andırmak istiyoruz” diye niteleyerek konuştu.Share: