Altınordu, Boluspor maçıyla eskimemiş ser fethetmek istiyor

Altınordu’nun tecrübeli futbolcusu Erdi Dikmen ve dinç futbolcusu Emircan Artağanlık, deplasmanda oynayacakları Boluspor maçını kazanarak kullanılmamış bir ser tahsis etmek istediklerini söyledi.

Spor Göt 1. Grup ekiplerinden Altınordu, ligin önceki iki haftasında aldığı 1 kardeşlik ve 1 mağlubiyetle lige istediği üzere baş yapamamıştı. Kırmızı-lacivertliler, 3. hafta karşılaşmasında 27 Ağustos Cumartesi günü saat 21.45’te Boluspor’a misafir olacak. İzmir temsilcisi bu maçı kazanarak geçmiş galibiyetini ahzetmek ve yıpranmamış benzeri başlangıç düzenlemek istiyor.

Erdi Dikmen: “Güzel ayrımsız seri başlatmak istiyoruz”

Maç öncesinde İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde hazırlıklarını sürdüren Altınordu’da görmüş geçirmiş aktör Erdi Dikmen ve zihayat oyunculardan Emircan Gürlük, açıklamalarda bulundu. Erdi Dikmen, ligin elan önceki haftalarının oynandığını belirterek, “İki hafta geride kaldı. Seçkin takımın lige kırıcı sarrafiye yapma hakkı var. Asıl önemlisi imdi hangi yapacağımız. Boluspor deplasmanında kazanarak domuzuna ayrımsız kol başlatmak istiyoruz. Sabık yıldan hangi kadar bol ayrımsız takım olduğumuzu göstermiştik” dedi.

Emircan Feyezan: “Haddinden Fazla gür çalıştık”

Altınordu’nun taze oyuncularından Emircan Kut üstelik Boluspor ile oynayacakları karşılaşma hakkında şunları ifade etti: “Lige gür kazanmak istiyorduk ancak olmadı. Boluspor maçı ile bakir mir beğenmek istiyoruz. Bu hafta haddinden fazla ferah çalıştık. Boluspor’u deplasmanda mağlup edip üç puanı hanemize yazdıracağız”

Tüvana topçu, oyun kendisine gelişigüzel problemlerinin bulunmadığını anlatım ederek, “Savunma anlamında golü önlemeyi başaramıyoruz. Çalışmalarımızda onun üzerinde durduk. Bolu deplasmanından bahtiyar bir şekilde dönmek istiyoruz” diye niteleyerek konuştu. – İZMİR

Share: