Aktör Başak Parlak’ın karnındaki şişlik, gebelik iddialarını beraberinde getirdi

Şevkat Yerimdar, Kış Güneşi ve Aynı Deniz Hikayesi gibi projelerdeki başarısıyla serbest bire bir hayran kitlesine vasıl aktör Başak Ak Pak, geçmiş dönem Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Doğal saç ve makyajıyla ilgi çekici oyuncunun karnındaki bombe ser karıştırdı.

HAMİLELİK SORUSU YANITSIZ KALDI

Bedir Özuslu ile amor aktif Parlak’ın elbisesinin altından galiba olan karnındaki şiş, “Acep iki canlı mi?” sorusuna akıllara getirdi. Muhabirlerin, “Aylı misiniz” sorusuna karşılık vermeyen oyuncu, acelesi olduğunu söyleyerek yürümeye bitmeme etti.

BAŞAK AK PAK KİMDİR?

Başak Bembeyaz, 3 Teşrinisani 1989 tarihinde Tekirdağ’da dünyaya geldi. Eğitim Bilimi hayatını Namık Kemal Lisesi ve Maltepe Üniversitesi Arsıulusal İlişkiler bölümünden mezun adına tamamladı. 2007 yılında “Fikrimin İnce Gülü” adlı dizide ve 2008’birlikte Serçe adlı dizide nümayiş alarak adını duyurmuş oldu. 2013 yılında azamet aldığı beyaz perde filmi Şevkat Yerimdar’da maruf tıpkısı beniz haline gelen Başak Parlak, Şita Güneşi ve Ayrımsız Bahir Hikayesi üzere projelerde de şan aldı.Share: