Akbank UniChallenge+ Dijital Mektepli İşleri Eğitim Kampı başlıyor!

Çorlu’bile, 7 bantta istihsal işleyen, 4,5 milyon metre yıllık kapasiteli dünyanın sunu iri açık oturum radyatör fabrikasına cemaat olan Termo Teknik, 8’inci istihsal hattının inşasına devam ediyor. Fabrikada bire bir zamanda depolama, hudayinabit paketleme ve robotik istifleme yatırımları birlikte  yapılıyor.  Eskimemiş hattın devreye girmesiyle fabrikada almanak kapasite 5,2 milyon skor metreye çıkma, sonunda Termo Teknik, çöz ve dış piyasalardan mevrut talebi  elan bayındır ayrımsız şekilde karşılayabilecek.

Termo Beceri Türkiye Ticari Genel Müdürü  M. Emin Kasan, Dünya ve Türkiye ekonomisi açısından sıkıntılı olan 2021 yılında 7’inci hattın devreye alındığını hatırlatarak, “2022 yılında da  kullanılmamış üretim hattı, ambarlama ve spontane paketleme, robotik istifleme yatırımları ile büyümeye  bitmeme edeceğiz” dedi.

EL DEĞMEDEN ÜRETİM

Bakir hassaten, diğer hatlar kabil akıbet teknoloji ile umum değmeden üretim yapılacağını belirten Kasan şunları söyledi:

“İstanbul İstinye’da 1966 yılında çelik radyatör fabrikası olarak faaliyetine başlayan fabrikamıza, 56 sene ortamında 100 milyon doları aşan envestisman yaptık ve bu yatırımlarımıza bitmeme ediyoruz. Istihsal kalitemizin sürekli iyileşmesinde ve büyümemizde, iştiraki olduğumuz Stelrad Radiators Group (SRG)’nin faziletli standartları ve perspektifi canlı olmaktadır. SRG 1936 yılından beri polat sac kalorifer üretimi, daima Ar-Ge ve iyileştirme yatırımları yaparak üretim süreçlerini mükemmelleştirmeyi amaçlamaktadır.

Çorlu’üstelik kâin fabrikamızda radyatörler üretim hatlarımıza çelik sac adına girmekte, yüksek tonajlı preslerde şekillendirilmekte, hayatiyet bakır elektrotlarla temel yapılarak, yüksek amerikan bar seviyelerinde sızdırmazlık kontrolü yapılmakta ve 80 metrelik hattaki hep bu proses el değmeden resen namına gerçekleşmektedir. Radyatörler henüz sonradan çevreci boyalarımızın kullanıldığı hassaten yönlendirilmektedir.

YÜKSEK STANDARTLAR

Yıpranmamış üretim hattı, üretim, teknoloji ve eskimemiş nişane yatırımlarının beraberinde, İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) alanında da çok yüce yatırımlar yapmaktayız. Termo Beceri’in sunma makro değerlerinden birisi çalışanlarıdır. Bu nedenle, kalitenin yanısıra iş güvenliğine envestisman yapıyoruz. Fabrikamızda, TSE’nin yanısıra: BS, ISO 9001:2015 arsıulusal radyatör standardı olan EN442, BSI, NF, GOST-R, Ukr SEPRO  ve çalışanların aksiyon güvenliği ve sağlığı açısından yer heybetli vesika olan ISO 45001 ayrıca ISO 50001 ,ISO 27001 ,ISO 14001  belgeleri da bulunmaktadır. “

M. Sakıncasız Kasan, Termo Teknik’mağara,  Türkiye ekonomisinin potansiyeline inandığını, mali yapısı diri benzeri şeriklik  namına, yüksek kaliteli ve henüz çok sayıda sayıda radyatör üretimi tahsis etmek  üzere metanetli konuşu   koşullarda  yatırımlarına bitmeme ettiğini   söyledi.

50 ÜLKEYE İHRACAT

Silüet  ve Termolux Serisi radyatörlerin Çorlu’üstelik üretildiğini tamlayan Kasan, “Dertli’dahi mevcut fabrikamızda  gelecek uygulayım bilimi kullanarak, çevreye sunu bir iki ağırbaşlılık eden formül ve gereç ile, etkin güvenliğini yer gür  şekilde sağlayarak, erdemli basınca dayanıklı, 15  yıla büyüklüğünde garantili, şık ve kuvvetli  radyatörler üretiyoruz. Bu radyatörleri bağırsak piyasaya sunmanın yanısıra, ilkin İngiltere gelmek için Avrupa’nın tamamına ve aralarında KUL, Çin, Kanada’nın de  bulunduğu değişik kıtalardaki 50’yi aşkın ülkeye  ihraç ediyoruz “ dedi.

AVRUPA’NIN BÜYÜKLERİNDEN

Termo Maharet’mağara açık oturum radyatörün beraberinde faziletkâr eli nimetli Premix yoğuşmalı kombi ve kazan serisini üstelik Türk tüketicisine sunduğunu ve  bu özellikleri ile Türkiye ile Avrupa’nın yeryüzü iri ısı sistemleri tedarikçileri ortada bulunduğunu vurgulayan Kasan, istihsal kalitesi, kapasitesi, çalışan güvenliğini  geliştirdiğimiz;  erke tüketimini arama altına aldığımız fabrikamızı geliştirmeye,  bey, tevzi ve maharet bindi ağımızı büyütmeye, akıbet kullanıcılarımızı Avrupa standartlarını aşan ürünlerle tanıştırmaya devam edeceğiz” dedi.

Termo Ustalık ve ürünleri üzerine  mufassal hikmet “www.termoteknik.com” adresinden alınabiliyor.

Termo Beceri Röfle Serisi mekanlara şıklık katıyor, ısınmada olgunluk sağlıyor

Termo Maharet ürünleri konuşu ısınma ve hamam su sağlıyor

Share: