Afyon’da eşini bıçaklayıp kaçırdığı bebeğini Manisa’da hastaneye bırakıp kaçtı

AFYONKARAHİSAR’bile M.U.Ş., boşanma aşamasında olduğu ve hakkında uzaklaştırma kararı aldıran eşini bıçakla yaraladıktan bilahare 5 aylık bebeğini kaçırdı. Polis Güçleri aracılığıyla yakalama kararı çıkartılan M.U.Ş., benzeri müddet sonradan Kula Celal Hastanesi’ne getirdiği bebeğini, çok ağladığını belirterek esenlik görevlilerine teyit ettikten sonra kayıplara karıştı.

Görüngü, Manisa’nın Kula ilçesi Kerem Hastanesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, akşam saatlerinde 5 maaş Arel isimli bebeğini kucağına alarak yalınayak hastaneye gelen M.U.Ş., çok ağladığını öne sürerek keyif personellerine teslim etti. Şifahane personeli bebekle ilgilenirken baba M.U.Ş., çabucak ortadan kaydoldu. Açlıktan ağladığı öğrenilen bebeğe önce müdahaleyi fail esenlik personelleri gerçekleştirme ettikleri mamayla 5 maaş Arel’in karnını doyururken, babaya ulaşılamayınca 112 Evgin Davet Merkezi’ne konu için bilgi verildi.

Hastane güvenlik kameralarını incelemeye düz polis güçleri ekipleri, bebeği hastaneye bırakan kişinin M.U.Ş. isimli kaba olduğu ve 07 APD 538 plakalı araçla ortadan kaybolduğunu belirledi. İlçe giriş ve çıkışlarındaki plaka aşinalık sistemlerini üstelik incelemeye düzlük polis, kaba babanın bebeği bıraktıktan sonra Uşak istikametine gittiğini saptadı.EŞİNİ YARALAYIP BEBEĞİ KAÇIRMIŞ Mavera yandan soruşturmayı derinleştiren Kula İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekipleri, şüphelinin Afyonkarahisar ilinde metrukiyet aşamasında olduğu ve tenkil kararı bulunduğu eşini bıçakla yaraladıktan sonraları bebeği kaçırdığı ve yakalama kararı çıkartıldığını belirleme etti. Çirkin M.U.Ş.’nin yakalanması için Kula, Çeltek ve Afyonkarahisar güven ekipleri harekete geçti. SAĞLIK PERSONELİ BEBEĞE SAHİP ÇIKTI

Babası marifetiyle kaçırıldıktan sonra Kula Büyüklük Hastanesi’ne bırakılan Arel bebeğe, sayrılarevi personeli erbap imdi. Abla ile doyurulan bebeğin özge ihtiyaçları üstelik afiyet personelleri aracılığıyla temin edildi. bu arada polis, Afyonkarahisar’da eşi eliyle bıçaklanan ve durumu ongun olduğu öğrenilen anneye ulaştı. Arel bebeğin Kula Oran Hastanesi’ne çağrılan annesine teslim edileceği öğrenildi. Polis Güçleri ekipleri suratsız M.U.Ş.’nın yakalanması amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Share: