Adlı artist Garaz Kekilli, motosikletle sahneye indi

Kuruçeşme’ örtüsüz çekicilik konserinde enerjisi ve performansı ile unutulmaz tıpkı geceye imza atan adlı sanatkâr Gaye Kekilli, sahneye motosikletle indi. Hem kendi parçalarını hem dahi birçok dirayetli sanatçının şarkısını kendine has tarzı ve yorumuyla söyleyen adlı sanatçı, dinleyicilerine dörtköşe bire bir akşam ezanı yaşattı.

90’lı yıllardan bu yana güçlü sesi, ayrımlı yorumu, dillerden düşmeyen şarkılarıyla gönüllere taht kuran Anadolu rock müziğinin kalburüstü ismi Kasıt Kekilli, birbirinden iyice parçalarını Kuruçeşme yıldızlı havada dinleyicisi için söyledi. İstanbul Boğazı’nın ışıldak manzarasında müzikseverlerle tıpkı araya gelen Kekilli, “Unutamam” şarkısıyla hayranlarını selamladı. Sahneye motosikletle giriş işleyen adlı artist, yukarıdan indirilen gitarıyla konsere başladı. Manzara şovuyla ayn dolduran Murat Kekilli, farklı bir görsel şölene imza attı.

Rum rock müziğinde ayrı aynı yere topluluk olan Garaz Kekilli, “Bu Akşam Ölürüm”den “Lütfetmek O Büyüklüğünde Olağan mı Sandın”a, “Salını Salını”dan “Karagözlüm”e uzanan bir nice şarkısıyla duygulara dilmaç oldu. Müzikseverlere benzeri üstelik şaşırtı fail Amaç Kekilli, yıpranmamış şarkısını ilk kez vazıh albeni konserinde söyledi. Bilcümle aynı ağızdan parçalara eşlik eden müzikseverler meydanlık açıklık telefon ışıklarını yakarak unutulamayacak tıpkı gaz yuvarı oluşturdu. Adlı sanatçı, üzüntü ve amor meşgul şarkılarının dışında seslendirdiği hareketleri parçalarıyla üstelik coşkuyu ikiye katladı. Şarkıların ritmine kendini kaptıran müzikseverler doyasıya eğlendi. Performansıyla sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşatan Tasavvur Kekilli, sahnede 2 saat kalarak yüce bir konsere imza attı. – İSTANBUL

Share: