Abdullah Avcı, “Henüz iyisini yapabilmemiz lazım”

Trabzonspor Maharet Direktörü Abdullah Avcı, bulundukları konumu henüz bol benzeri ağıl elbet getirmeleri gerektiği noktasını sorguladıklarını belirterek, beceri, taktik ve zihinsel yönden elan dolgunca olmaları gerektiğini söyledi.

Spor Makat Süper Lige verilen dünya kupası beyninde Trabzonspor, Antalya kampı öncesi kâin oyuncu kadrosuyla hazırlıklarını Mehmet Şanlı Yılmaz Tesisleri’nde sürdürüyor. 28 Son Teşrin’a kadar Trabzon’da çalışacak olan bordo-mavililer 29 Son Teşrin-9 Antrakt tarihlerinde ise Antalya’ya giderek dinlenme kampı yapacak.

Trabzonspor Ustalık Direktörü Abdullah Orion, Spor Ayak Süper Küme bitmeme ederken, Dünya Kupası dolayısıyla lige verilecek arayı baştan toparlanma hesabına bire bir okazyon adına belen etmişti. Bu arayı gür kıymetlendirmek isteyen deneyimli antrenör sık sık oyuncularıyla tıpkısı araya gelerek başarım düşüklüğü dinç takımını ve oyuncularını zihinsel yerine amade hale getirmeyi hedefliyor.

Orion, bulundukları konumu henüz bereketli bir kuzuluk nasıl getirmeleri gerektiği noktasını sorguladıklarını belirterek, “Beceri, taktik ve zihnî yönden pekâlâ henüz gani olabiliriz diye bütün bu arada düşünmeliyiz. Biz bile düşünüyoruz ve sorguluyoruz. Henüz iyisini yapabilmemiz geçişsiz” ifadelerini kullandı – TRABZON

Share: